میز تحریر بانه و کتابخانه ابیانه desk

میز تحریر بانه و کتابخانه ابیانه

میز تحریر بانه از جنس نئوپان با روکش ضد خش و ضد اب ملامینه می باشد. ابعاد میز 105 در 50 سانتیمتر می باشد که با قرار گرفتن کتابخانه ابیانه ارتفاع آن به 140 سانتیمتر میرسد. میز دارای دو کشو و یک کمد است.

انتخاب رنگ:: *
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 2,170,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: baneabiyane

میز ابیانه بسیار مناسب جهت استفاده برای مطالعه و کار می باشد. میز دارای یک کشو بزرگ و یک عدد کشو کوچک می باشد که میتوان وسایل روز مره مانند لوازم تحریر و کاغذ را داخل آن ها قرار داد. برای وسایل بزرگتر یک عدد کمد تعبیه شده است که دارای سه طبقه می باشد. بر روی میز محلی برای عبور سیم ها و کابل ها (ترانکینگ) در نظر گرفته شده است تا نظم بیشتری برقرار گردد و همچنین سیم ها و کابل های اضافه در دید نباشد. با نصب کتابخانه ابیانه بر روی میز تحریر بانه فضای بیشتری جهت قرار دادن سایر وسایل از جمله کتاب ها و زونکن ها ایجاد می شود. ابعاد و سایز کوچک این میز امکان استفاده آن را در فضا های کوچک و اتاق ممکن می سازد. رنگ بدنه این محصول سفید بوده و رنگ کشو ها و درب کمد میز قابل تغییر و انتخاب است. ابعاد این محصول 105 در 50 سانتیمتر است که با نصب کتابخانه ارتفاع آن به 140 سانتیمتر میرسد. پایه های میز از جنس پلی آمد است که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. همچنین جهت کاهش صدا در هنگام باز و بست کشو ها از ریل خود بست استفاده شده. صفحه اصلی و پایه میز از جنس نئوپان با ضخامت 25 میلیمتر و سایر قطعات ضخامت 16 میلیمتر استفاده شده تا علاوه بر ایجاد استحکام کافی وزن سبکتری را ایجاد نماید. مونتاژ و دمونتاژ این محصول بسیار آسان می باشد و به دلیل نوع اتصالات بکار رفته در آن امکان چند بار باز و بسته کردن قطعات را بدون محدودیت ایجاد نموده است. 

مشخصات فنی

طول 105 سانتیمتر
عرض 50 سانتیمتر
ارتفاع 140 سانتیمتر
جنس بدنه نئوپان
روکش ملامینه
مناسب برای میز تحریر و میز کامپیوتر
نظر خودتان را بنویسد

enamad