تندیس وستا در 3 رنگ

تندیس وستا sculpture

تندیس وستا از جنس پلی استر در چهار رنگ سفید مشکی برنزی و آبی فیروزه ای با ارتفاع ۴۵ سانتیمتر موجود می باشد.

(اختیاری)
کد کالا: 68
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۷۵۰,۰۰۰ تومان

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

تندیس وستا

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

 وستا در مذهب رومی و اساطیر روم به عنوان نگهدارنده خانه و خانواده شناخته میشد. الهه آتشدان و سمبل آتش مقدسی که در معبد آن افروخته بود. در 715 قبل از میلاد معبد و پرستشگاه مدور وستا ساخته شد و پادشاه آن زمان مامور روشن نگه داشتن آتش آن معبد بود. بعد از آن این وظیفه به دختران پادشاهان محول گردید زیرا اعتقاد بر آن داشتند که این معبد مقدس تر از آن است که غلامان به آن پا گذارند. وستا دارای جشنی مخصوص بود که در آن به مدت یک هفته درهای معبد گشوده شده و مردم هدایای خود را به آن پیشکش می کردند. 

مشخصات

ارتفاع
45 سانتیمتر
نام طرح
تندیس وستا
سایر توضیحات
مجسمه پلی استر مناسب برای دکوراسیون دخلی
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp