سرویس قابلمه گرانیتی 12 پارچه کاندید مدل اوشن OCEAN OCEAN

سرویس پخت و پز

سرویس قابلمه گرانیتی 12 پارچه کاندید مدل OCEAN با بدنه آلمینیوم و روکش گرانیت شامل 3 قابلمه و 2 تابه و ماهیتابه به همراه درپوش دارای سوپاپ جهت خروج بخار با بدنه کاملا نچسب و ضخامت مناسب و 1 عدد کفگیر یک ملاقه آشپزی یک عدد دستمال 2 عدد دستگیره سیلیکونی به همراه یکسال ضمانت

انتخاب رنگ::
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 16,700,000 ریال
وضعیت کالا: اتمام موجودی
کد کالا: OCEAN-12

سرویس پخت و پز 30 پارچه کاندید مدل OCEAN

محصولات گرانیتی بدلیل تنوع رنگی و مقاومت پوشش گرانیتی با نام تجاری گرانیتی و یا ماربل شناخته می شوند. پوشش نچسب یا تفلن تقویت شده و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و سایش به کار رفته در این تابه ها به صورت رنگی 4 یا 5 لایه بر روی سطح آلومینیوم پاشش می شوند.تنوع رنگی این محصول زیبایی بیشتری به آن بخشیده است و همچنین درزیر پوشش تفلن های پیشرفته آلومینیوم دایکست شده استفاده شده است که مقاوم دربرابر ضربه می باشد. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد. همچنین بدلیل نچسب بودن بالای این محصول موقع طبخ غذا نیازی به استفاده روغن و کره نمی باشد به همین دلیل غذای پخته شده دارای سلامت بیشتر و ارزش غذایی بالاتر می باشد.سرویس پخت و پز 12 پارچه کاندید مدل OCEAN با بدنه آلمینیوم و روکش گرانیت شامل 3 قابلمه و 2 تابه و ماهیتابه به همراه درپوش دارای سوپاپ جهت خروج بخار با بدنه کاملا نچسب و ضخامت مناسب و 1 عدد کفگیر یک ملاقه آشپزی  یک عدد دستمال 2 عدد دستگیره سیلیکونی به همراه یکسال ضمانت، علی رغم مشابهت فرایند تولید پوشش های گرانیت با پوشش های سرامیکی این نوع پوشش ( گرانیتی) دارای ویژگی نچسبی بالاتر و مقاومت دربرابر خش و گرمای بیشتر می باشند. 4لایه از این نوع پوشش بر روی سطح آلومینیوم دایکست شده پاشش می شوند. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد.
تابه دوبل

مشخصات فنی

جنس بدنه آلومینیوم دایکست
گارانتی تعویض یکساله
جنس دسته باکالیت
جنس رویه گرانیت
نظر خودتان را بنویسد

enamad