سرویس پخت و پز 8 پارچه کاندید مدل ورونا pan

تصویر سرویس  پخت و پز 8 پارچه کاندید مدل ورونا

سرویس پخت و پز 8 پارچه کاندید مدل ورونا شامل قابلمه و ماهیتابه به همراه درپوش دارای سوپاپ جهت خروج بخار با بدنه گرانیتی و درب پیرکس

انتخاب رنگ::
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت قبلی: 950,000 تومان تخفیف: 15,000
قیمت: 935,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 135/12187

سرویس  پخت و پز 8 پارچه کاندید مدل ورونا
محصولات گرانیتی بدلیل تنوع رنگی و مقاومت پوشش گرانیتی با نام تجاری گرانیتی و یا ماربل شناخته می شوند. پوشش نچسب یا تفلن تقویت شده و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و سایش به کار رفته در این تابه ها به صورت رنگی 4 یا 5 لایه بر روی سطح آلومینیوم پاشش می شوند.تنوع رنگی این محصول زیبایی بیشتری به آن بخشیده است و همچنین درزیر پوشش تفلن های پیشرفته آلومینیوم دایکست شده استفاده شده است که مقاوم دربرابر ضربه می باشد. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد. همچنین بدلیل نچسب بودن بالای این محصول موقع طبخ غذا نیازی به استفاده روغن و کره نمی باشد به همین دلیل غذای پخته شده دارای سلامت بیشتر و ارزش غذایی بالاتر می باشد.سرویس های 8 پارچه گرانیتی متشکل از 3 عدد قابلمه به سایز های 20 و 24 و 28  و یک عدد تابه دو دسته گرانیتی سایز 26 می باشد که هر محصول دارای درب مخصوص به خود است. علی رغم مشابهت فرایند تولید پوشش های گرانیت با پوشش های سرامیکی این نوع پوشش ( گرانیتی) دارای ویژگی نچسبی بالاتر و مقاومت دربرابر خش و گرمای بیشتر می باشند. 4لایه از این نوع پوشش بر روی سطح آلومینیوم دایکست شده پاشش می شوند. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد.
تابه دوبل

مشخصات فنی

جنس بدنه آلومینیوم دایکست
گارانتی تعویض یکساله
جنس دسته باکالیت
جنس رویه گرانیت
ابعاد قابلمه سایز 20 همراه با درب پیرکس
ابعاد قابلمه سایز 24 همراه با درب پیرکس
ابعاد قابلمه سایز 28 همراه با درب پیرکس
ابعاد تابه دو دسته سایز 26 همراه با درب پیرکس
نظر خودتان را بنویسد