پادری چمن مصنوعی

پادری چمن مصنوعی

پادری چمن مصنوعی آوانا در ابعاد 50*70 به ارتفاع 15 میلیمتر جنس الیاف پلی اتیلن مرغوب و درجه یک بسیار مناسب برای اماکن و مکان های آموزشی ورزشی و....

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: avanap15
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۲۷,۰۰۰ تومان

پادری چمن مصنوعی

با کاهش فاصله رشته ها از یکدیگر، فضای خالی کمتری میان آنها باقی می ماند که همین مساله باعث ایستایی بهتر الیاف و افزایش مقاومت به کوبیدگی خواهد شد.این موضوع، به حفظ ظاهر طبیعی و ماندگاری چمن مصنوعی در دراز مدت کمک شایانی می نماید.

انباشت ذرات آلاینده محیطی در سطح و فضای میان الیاف چمن مصنوعی، پدیده ایست اجتناب ناپذیر که در تمام انواع چمن مصنوعی اتفاق می افتد ولی مقدار آن متفاوت است.


این مقدار با ویژگی های ساختاری چمن مصنوعی مانند جنس الیاف، ارتفاع الیاف، تراکم بافت، پهنا و ضخامت الیاف، شکل طولی الیاف (راست یا فِر بودن)، شکل سطح مقطع آن و.... ارتباط مستقیم دارد.همچنین محل نصب و چگونگی استفاده از چمن مصنوعی نیز تاثیر شگرفی در میزان انباشت آلودگی در میان الیاف می گذارد.

 

این مساله در این مدل به میزان متوسط اتفاق می افتد که با نظافت به کمک جارو دستی و یا مکنده و همچنین شستشوی منظم، می توان پاکیزگی و ظاهر زیبای چمن را حفظ نمود.


رفت و آمد افراد بر روی چمن مصنوعی، در دراز مدت باعث فشرده شدن الیاف می گردد که این مورد با شانه زنی دستی یا ماشینی بر طرف می گردد.
فرچه، بُرس و جارو، با اِعمال نیرو بر خلاف جهت خواب الیاف، باعث ایستایی و اصطلاحاً پوش دادن الیاف می شود که به بازیابی ظاهر زیبای چمن مصنوعی، کمک شایانی می نماید.

پادری چمن مصنوعی در ابعاد 50*70 به ارتفاع 15 میلیمتر جنس الیاف پلی اتیلن مرغوب و درجه یک بسیار مناسب برای اماکن و مکان های آموزشی ورزشی و با 24 ماه ضمانت تغییر رنگ و بافت...

 

 

 

 

مشخصات

ابعاد
50*70
جنس الیاف
پلی اتلین
ضمانت
24 ماه ضمانت تغییر رنگ و بافت
ارتفاع الیاف
15 میلیمتر
نظر های موجود
پادری چمن مصنوعی
در
من دوتا از این مدل پادری های چمنی رو سفارش دادم هفته پیش خیلی جنسش خوبه با کیفیت هست فوق العاده نرم هست و میشه راحت ازش استفاده کرد
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

بابت ثبت نظر سپاسگذارم

0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp