لوستر کودک

لوستر کودک

از آنجایی که امروزه کودکان بیشتر وقت خود را در اتاق خواب خود میگذرانند انتخاب لوستر اتاق کودک و نور پردازی صحیح از اهمیت بالایی برخوردار است. 

طرح لوستر اتاق کودک

انتخاب طرح ها و مدل های جدید و همچنین تنوع  برای لوستر کودک میتواند تاثیر گذاری بسیاری بر روی روحیه و رفتار فرزند شما داشته باشد پس در انتخاب مدل های مختلف و رنگ آن ها دقت کافی داشته باشید و در نظر بگیرید آنچه برای لوستر اتاق کودک دخترانه انتخاب میکنید میتواند بسیار متفاوت با لوستر کودک اتاق پسرانه باشد. 

لوستر اتاق خواب کودک در طرح ها و مدل های مختلفی تهیه و تولید میشود که میتواند مطابق با سلیقه فرزند شما با قیمت های ارزان تر و کیفیت مرغوب تهیه گردد. به طور مثال برای لوستر اتاق خواب کودک پسرانه میتوان از لوستر کودک خرسی و برای لوستر اتاق خواب کودک دخترانه از لوستر کودک طرح کیتی استفاده نمود و یا  لوستر کودک طرح پو را به عنوان لوستر اتاق خواب کودک ساده در نظر گرفت.

نور پردازی اتاق کودک

در انتخاب لوستر اتاق کودک دلبندتان توجه کنید که نوع آویز اتاق کودک باید به نحوی باشد که بازتاب تندی از نور نداشته باشد زیرا شدت زیاد نور در اتاق کودک باعث ایجاد استرس و حتی آسیب دیدن چشم کودک میشود. لوستر کودک بهتر است دارای شید و یا طرح های مختلف رنگارنگ و متنوع از شخیت های کارتونی مورد علاقه کودک و یا بازی های مورد علاقه آن باشد برای لوستر اتاق کودک پسرانه از طرح های پو، ماشین، توپ فوتبال و برای لوستر اتاق کودک دخترانه از طرح های کیتی، السا و ... میتوان استفاده نمود. 

در هنگام استفاده از لوستر های اتاق کودک این نکته مهم را در نظر داشته باشید که از لامپ های کم مصرف و یا LED استفاده کنید، لامپ های معمولی به شدت داغ میشوند و ممکن است خطر آفرین باشند و علاوه بر این  لامپ های LED و فلورسنت از مصرف انرژی کمتری برخوردار هستند. 

مقایسه کالاها
whatsapp