فنس آکاردئونی با ریسه گیاه مصنوعی

فنس آکاردئونی با ریسه گیاه مصنوعی

فنس آکاردئونی با ریسه گیاه مصنوعی محصولی جهت محصور نمودن نماي بالكن و تراس خانه، ايجاد ديوار سبز در باغ رستوران، باغ تالار، كافي شاپ، ايجاد حصار براي باغ، حياط ويلا و روف گاردن و اطراف زمين هاي ورزشی طول ضلع هر یک از لوزی های وسط 10 سانتی متر و ارتفاع آکاردئون در حالت جمع شده (بسته) 130 سانتی متر جنس آکاردئون پلاستیک فشرده جنس ریسه ها پلی اتیلن مقاوم بوده و دارای 12 ریسه که هر کدام دارای 25 گل است می باشد.

کد کالا: 246
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۹۲۴,۰۰۰ تومان

ویژگی فنس آکاردئونی با ریسه گیاه مصنوعی

گرین وال یا نمای سبز، فضای سبزی است که روی دیوار شکل میگیرد این فضا  را میتوان هم به وسیله گل و گیاه واقعی هم مصنوعی ایجاد کرد و از منظره زیبای آن لذت برد و حس طراوت و شادابی را به محیط القا کرد. فنس آکاردئونی با ریسه گیاه مصنوعی محصولی جهت محصور نمودن نماي بالكن و تراس خانه، ايجاد ديوار سبز در باغ رستوران، باغ تالار، كافي شاپ، ايجاد حصار براي باغ، حياط ويلا و روف گاردن و اطراف زمين هاي ورزشی طول ضلع هر یک از لوزی های وسط 10 سانتی متر و ارتفاع آکاردئون در حالت جمع شده (بسته) 130 سانتی متر جنس آکاردئون پلاستیک فشرده.

قیمت هر واحد خریداری شده از فنس آکاردئونی برابر با ابعاد زیر میباشد:

  1. ابعاد هر واحد فنس در حالت نیمه باز: طول: 150 - ارتفاع: 115 سانتی متر
  2. ابعاد هر واحد فنس در حالت تمام باز: طول: 230 - ارتفاع: 90 سانتی متر

جنس پوشش گیاهی از پلی اتیلن مقاوم است که در برابر نور خورشید مقاومت بالایی دارند، همچنین این محصول در مقابل عوامل فرسايش و مخرب همچون نور خورشيد، باران و رطوبت، باد، سرما و گرماو... به خوبي مقاومت نموده و دچار پوسيدگي و تغيير رنگ نمي شود.

فنس آکاردئونی

با استفاده از این پوشش جذاب رنگ و لعاب تازه ای به محیط اطراف خودتان بدهید تا با نگاه کردن به این گل های رنگارنگ انرژی مثبت آنها را جذب کنید با دیوار سبز محیط شما همیشه بهاری است.

جنس ریسه ها پلی اتیلن  دارای 12 ریسه که هر کدام دارای 25 گل است می باشد.

نحوه نصب 

فنس آکاردئونی با ریسه گیاه مصنوعی را معمولا بر روی پایه های معمولی نصب می کنند و برای فنس کشی بر روی زمین میتوانید به راحتی پایه ها را در بستر خاک مقاوم سازی و محکم کنید.
برای نصب بر روی دیوار و نرده ها و حفاظ درب و پنجره ها میتوانید به راحتی فنس را با استفاده از بست یا بندکس و سیم مفتول بر روی آنها محکم کنید.

مشخصات

ابعاد
نیمه باز: طول: 150 - ارتفاع: 115 سانتی متر تمام باز: طول: 230 - ارتفاع: 90 سانتی متر
جنس پوشش
پلی اتیلن مقاوم
جنس بدنه
پلاستیک فشرده
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp