صندلی کارمندی ونوس

صندلی کارمندی ونوس

صندلی کارمندی ونوس بسیار شیک مناسب برای کارشناسان و کارمندان و دانش آموزان و...کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی یورتان با قابلیت تنظیم ارتفاع 86 تا 96 سانتی متر و عرض 58 کف تا نشیمن47-57 سانتی متر و عمق 53 و تنظیم زاویه پشت به وزن 15 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: K914J
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۸۱,۴۳۲,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کارمندی ونوس ارتفاع 86 تا 96 سانتی متر و عرض 58 کف تا نشیمن47-57 سانتی متر و عمق 53  و تنظیم زاویه پشت به وزن 15 کیلوگرم...

کف و پشت از فوم نوع سرد و تزریقی از جنس پلی یوریتان ( فلکسیبل ) بوده و پایه از ورق به ضخامت 2 میلیمتر با آبکاری نیکل کروم  و زیرسازی مس به ضخامت 30 الی 35 میکرون می باشد. فنر تنظیم پشتی با مفتول فولادی 5/7 ایتالیایی (آبکاری سمانتاسیون ).

دسته صندلی از مواد p.p و روکش چرم مصنوعی می باشد و فریم داخلی لوله فرم دار با آبکاری نیکل کروم می باشد.

چرخ صندلی از جنسP.P-R60که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی که مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد بوده و روکش آن از جنس H با رنگی متفاوت و مقاوم در برابر سایش  و دارای خاصیت ضربه گیری که باعث روان تر شدن و بی صدا بودن چرخ ها می شود.

جک ساخت کشور کره و دارای سه سال ضمانت تعویض می باشد. صندلی دارای ترمز پشتی همراه با فنر تنظیم پشتی با مفتول فولادی 5/7 ایتالیایی(آبکاری سمانتاسیون).

تنظیمان صندلی شامل:

  1. تنظیم ارتفاع صندلی
  2. تنظیم زاویه پشتی
  3. تنظیم ارتفاع پشتی

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
86-96سانتی متر
عرض
58سانتی متر
عمق
50سانتی متر
وزن
15کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
47-57سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp