صندلی کارمندی روما

صندلی کارمندی روما

صندلی کارمندی روما بسیار شیک مناسب برای کارشناسان و کارمندان و دانش آموزان و...کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی یورتان با قابلیت تنظیم ارتفاع 88 تا 100 سانتی متر و عرض 58 کف تا نشیمن 49-61 سانتی متر و عمق 65 به وزن 16 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: K930
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کارمندی روما کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی یورتان با قابلیت تنظیم ارتفاع 113 تا 123 سانتی متر و عرض 61 کف تا نشیمن 55-45 سانتی متر و عمق 62  و تنظیم زاویه پشت به وزن 19 کیلوگرم..

فریم ترکیبی از چوب و فلز با فوم تزریقی پلی اورتان سرد، روکش از چرم PU مرغوب، پایه از ورق با ضخامت 1/5 میلیمتر با فرم اختصاصی و پوشش آبکاری نیکل کروک و سرپره از جنس پلاستیک PP جک صندلی با کورس 12سانتی متر

چرخ صندلی از جنسP.P-R60که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی که مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد بوده روان و بی صدا می باشد.

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
88-100سانتی متر
عرض
58سانتی متر
عمق
65سانتی متر
وزن
16کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
61-49سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp