سرویس خواب دو نفره ملودی

سرویس اتاق خواب دو نفره ملودی

مشخصات و ابعاد سرویس اتاق خواب دونفره ملودی شامل یک عدد تختخواب دونفره 160 در 200 سانتیمتر پاتختی دو کشو به انتخاب مشتری 37 در 33.5 ارتفاع 40 سانتیمتر میز ارایش به همراه صندلی دارای سه کشو و دوطبقه و آینه ابعاد میز 76 در 84 سانتیمتر و عمق 43 ارتفاع کلی میز 164 سانتیمتر

کد کالا: melody2
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲,۵۳۰,۰۰۰ تومان

سرویس اتاق خواب دو نفره ملودی مجموعه ای کامل شامل یک عدد تختخواب دو نفره، میز آرایشی سه طبقه با دو عدد طبقه به همراه صندلی و آینه و یک یا دو عدد پاتختی کشویی دو طبقه است که به انتخاب مشتری قابل سفارش گذاری می باشد. وجود یک سرویس خواب کامل و با کیفیت مطابق با انچه سلیقه فرد باشد باعث میشود تا زمانی که در اتاق خود به استراحت می پردازید احساس آرامش و رضایت بیشتری داشته باشید. پس دانستن نکات کامل شامل ابعاد و اندازه و هچنین جنس و کیفیت ساخت می تواند به شما کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. 

اولین و مهمترین تکه از یک سرویس خواب، تختخواب آن سرویس می باشد، تختخواب دو نفره ملودی در طول 200 و عرض 160 سانتیمتر ابعادی کاملا استاندارد داشته و میتوان از تشک های رویال آلمانی و با کیفیتی که چند لایه از جنس مموری فوم و یا لاتکس هستند و ضمانت 2 تا 5 ساله دارند استفاده نمود. برای انتخاب تشک مناسب میتوانید از این لینک استفاده کنید. 

در قسمت زیرین تخت ملودی محل تعبیه دو عدد کشو با طول هرکدام 98 و ارتفاع 25 سانتیمتر قرار دارد که از داخل گزینه های موجود قابل انتخاب می باشد تا فضای مناسب جهت قرار دادن ملحفه و روبالشتی ها داشته باشد. لبه جلویی تخت ارتفاع 50 سانتیمتر و قسمت تاج آن 95 سانتیمتر می باشد. 

بعد از انتخاب تختخواب و تشک مناسب، نوبت به انتخاب میز آرایشی مطابق با نیاز فرد می باشد. میز های آرایشی مدل های مختلفی مانند ال سه تکه، مدل کشویی و غیره. یکی از پر طرفدار ترین مدل های میز آرایشی مدل سه کشو می باشد. همانطور که از اسم آن مشخص است داریا سه کشو می باشد و همچنین دو طبقه در بالای کشو ها فضای بیشتری را در دسترس کاربر قرار میدهد. وجود یک عدد آینه با ابعاد مناسب از الزامات میز آرایشی است که سرویس خواب ملودی آینه و میز آرایشی را به همراه یک عدد صندلی شامل میشود.

اگر وسیله ای دارید که لازم است هنگام خواب و یا استراحت دردسترس تان باشد و آباژور رومیزی و چراغ خوابی که میخواهد در کنار تخت قرار بدید، میتوانید از سرویس خواب خود را با افزودن یک یا دو عدد پاتختی در اطراف تخت کامل کنید این پاتختی ها دارای دو کشو است که ابعاد کلی آن 33.5 در 37 سانتیمتر و ارتفاع 40 می باشد. میتوانید وسایل ضروری را بر روی آن قرار داده و سایر وسایل خود را نیز در کشو های آن قرار دهید. 

 

 

مشخصات

ابعاد
ابعاد تخت: 200*160*50
ابعاد
ابعاد میز پاتختی دو کشو: 37*33*40
ابعاد
ابعاد میز آرایشی 76*84*43
سایر توضیحات
ابعاد کامل داخل عکس های محصول می باشد
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp