سرویس تختخواب دو نفره روما

سرویس تختخواب دو نفره روما

سرویس تختخواب دو نفره روما دارای یک عدد میز آرایش ال در ابعاد 90 در 45 به همراه آینه وصندلی، یک عدد تخت خواب دو نفره ابعاد 200 در 160 سانتیمتر و یک یا دو عدد پاتختی 37 در 33.5 سانتیمتر می باشد.

کد کالا: Roma2
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان

برای خیلی از افراد اتاق خواب محلی دنج و مناسب جهت ریلکس کردن و استراحت بعد از یک روز طولانی و خسته کننده می باشد، پس اهمیت بالایی دارد که در آن احساس آرامش کند برای این منظور ضروری است تا چیدمان و فضای اتاق مناسب با سلیقه فرد و به دلخواه او باشد. یکی از مهمترین عواملی که در اکثر اتاق خواب ها وجود دارد سرویس تختخواب می باشد. یک سرویس خواب کامل شامل تخت دو نفره یا تختخواب یک نفره، میز ارایشی و آینه به همراه صندلی و چند کشو و یک یا دو عدد میز پاتختی کوچک یا میز عسلی می باشد. سرویس تختخواب دو نفره روما مجموعه ای کامل از تمام امکانات یاد شده در سرویس خواب چوبی می باشد.

تختخواب دو نفره سرویس روما دارای طول و عرض 2 متر در 1.6 متر می باشد که مناسب برای قرار دادن هر نوع تشک دو نفره استاندارد است. ارتفاع تاج تختخواب 95 سانتیمتر است که دارای طرح کار شده بر روی چوب می باشد تا زیبایی بصیری ایجاد نماید. در زیر تخت میتوان دو عدد کشو به طول 98 سانتیمتر به همراه دو عدد دستگیره اضافه نمود تا بتوان وسایل مختلفی را در آن قرار داد ارتفاع کشو 25 سانتیمتر می باشد، همچنین در صورت نیاز به کشو بیشتر میتوان به همراه تختخواب دو عدد میز پاتختی کشو دار نیز سفارش داد که هرکدام از پاتختی ها دارای دو کشو در ابعاد 37 در 33.5 و ارتفاع 14 سانتیمتر هستند همچنین میتوانید از فضای روی میز نیز برای قرار دادن چراغ خواب و یا آباژور استفاده نمایید و ساعت و موبایل خود را بر روی آن قرار دهید. 

در نهایت برای تکمیل شدن سرویس اتاق خواب میتوانید با اضافه کردن یک عدد میز آرایشی ال که دارای دو کشو بزرگ و دو کشوی کوچکتر به همراه آینه است، سفارش خود را کامل نمایید. طول هر کدام از کشو ها 90 سانتیمتر و عرض 45 می باشد ارتفاع هر کشو 17 سانتیمتر است. 

مشخصات

ابعاد
ابعاد تخت: 200*160*50
ابعاد
ابعاد میز پاتختی دو کشو: 37*33*40
ابعاد
میز آرایش 90*92*45
سایر توضیحات
ابعاد کامل داخل عکس های محصول می باشد
نظر خودتان را بنویسد