ست پرده و روتختی طرح سنگ

ست پرده و روتختی

ست روتختی و پرده طرح سنگی در دو سایز تک نفره و دو نفره از بهترین متریال ها با طرح های متنوع و بسیار شیک قابلیت شستشوی آسان و ضمانت رنگ (پرده از جنس کتان هازان و رو تختی ملافه میکرو ساتن تترون)
______
مشخصات فنی:
جنس روتختی : پارچه میکرو ساتن تترون
جنس پرده : کتان هازان
ابعاد رو تختی تک نفره : 90*200
ابعاد رو تختی دو نفره : 160*200
ابعاد روبالشتی : 70*50
ابعاد پرده : دو تکه در ابعاد 140*280

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: ZX328
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال

ست پرده و روتختی طرح سنگی

اگر می خواهید با هزینه کم بیشترین تغییر را در اتاق خود ایجاد کنید، می توانید این کار را تنها با تغییر پرده و روتختی خود انچام دهید. پرده و روتختی در هر اتاقی از عناصری هستند که بیشترین تاثیر را در دکوراسیون اتاق شما دارند، سپس رنگ دیوار ها و مجسمه ها و تابلو ها هستند که به چشم می آیند.

ست روتختی و پرده طرح سنگ

خانه شما همواره می کوشد تا بهترین اکسسوری ها و دیزاین ها را با هر سبک و سلیقه ای به خانه شما بیاورد، از این رو ست های پرده و رو تختی با کیفیتی بی نظیر را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم.

ست پرده و رو تختی طرح سنگی ملافه روتختی از جنس میکرو ساتن تترون می باشد که بسیار لطیف و نرم است و بعد از هر شستشو به هیچ عنوان تغییر رنگ نمیدهد، آستر پشت لحاف و کش دوزی از بهترین نوع آستر (ساتن تترون)می باشد که بدون پلی استر و مواد مصنوعی است و در 2 سایز:

  • یک نفره 90*200 (چهار تکه)
  • و دو نفره 160*200 (شش تکه)

پرده طرح سنگی دو تکه در ابعاد 140*280 سانتی متر و از جنس کتان هازان می باشد. کتان هازان به دلیل فشردگی بالا در بافت (به اصطلاح ریز بافت) ضخامت و عمر بالایی دارد و عایق نوری نرمال تری نسبت به پارچه های دیگر موجود در بازار است که نور مناسب و به اندازه را به اتاق وارد می کند.

ست پرده و روتختی طرح سنگ

در بافت پرده کتان هازان الیاف طبیعی ۶۰ تا ۷۰ درصد و الباقی الیاف مصنوعی است، دلیل استفاده از الیاف مصنوعی ایجاد درخشندگی برای جلوه بیشتر طرح چاپ شده روی پرده می باشد. از دیگر مزایای استفاده از پرده های هازان شستشوی آسان و راحت این پرده هاست.

شما می توانید با اطمینان خاصر و یک انتخاب عالی این محصول را خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

در صورت خرید این محصول، تجربه خود را در قسمت نظرات با سایر مشتریان عزیز برای مشارکت در خرید بیان نمایید. 

مشخصات

جنس
پارچه تترون درجه یک سبک
جنس
پرده از کتان هازان
ابعاد
پرده بصورت دو تکه در ابعاد 140*280
ابعاد روبالشتی
70*50
ابعاد روتختی
1 نفره 4تکه (90*200) 2 نفره 6تکه (160*200)
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp