ساعت دیواری مربع چوبی مشکی دیزن M1BG-60 Clock

ساعت دیواری دیزن M1BG-60

ساعت دیواری دیزن M1 ابعاد 60 در 60 سانتیمتر جنس قاب چوبی رنگ پس زمینه مشکی

ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 7,200,000 ریال

از قدیم در خانه های ایرانی استفاده از ساعت دیواری شیک و ساعت دیواری چوبی مرسوم بوده است و تا به امروز نیز که ساعت دیواری  مدرن و یا ساعت دیواری  فانتزی را بر روی دیوار ها میتوان دید. حتی در اتاق خواب ها نیز استفاده از ساعت دیواری اتاق کودک و یا ساعت دیواری سلطنتی بسیار پرطرفدار شده است. از این رو انتخاب ساعت دیواری مناسب نقش بسزایی در فضای داخلی ایفا میکند بنابراین انتخاب ساعت مناسب با توجه به سایر عوامل از قبیل رنگ یا ابعاد جنس و نوع ساخت و ایجاد هماهنگی بین تمام چیدمان محل مورد نظر ما باید در نظر گرفته شود.

 

 

پرکاربرد ترین نوع ساعت ها، ساعت های مکانیکی هستند که زمان را با استفاده از زاویه ها نشان میدهند. رایج ترین این نوع ساعت ها، ساعت های مدور درجه بندی شده هستند که دارای عقربه های ثانیه شمار، دقیقه شمار و ساعت شمار هستند. صفحه این ساعت ها به 12 قسمت مساوی تقسیم شده اند که توسط عقربه ساعت شمار ساعت را نشان میدهند و مابین هرکدام از این درجه بندی ها خود به 5 قسمت مساوی تقسیم گشته اند تا عقربه دقیقه شمار دقیقه را نمایش دهد. از مدل های این نوع ساعت ها میتوان به ساعت دیواری ایستاده، ساعت دیواری استیل و ... نام برد.

مشخصات فنی

جنس قاب چوب
وزن 3.8 کیلوگرم
نمایش زمان رومی - خطی
نظر خودتان را بنویسد