تصویر ساعت استیکری استیو

ساعت استیکری استیو modern clock

دکور منزل شما نمایانگر سلیقه و حس هنری شماست. شادابی در یک خانه، با وضعیت چیدمان وسایل و آراستگی آنها در ارتباط است.

کد کالا: 178151
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱۵۰,۰۰۰ تومان

در طراحی داخلی امروز، فضای خالی دیوارها به اندازه ی فضای چیدمان شده با مبلمان، حائز اهمیت است. دیوارها می توانند از حالت منفعل درآیند و نقش پررنگ و فعالی را در طراحی داخلی ایفا کنند.
ساعت دیواری جدید استیو، چهره ی بسیار مدرنی دارد. استیو یک ساعت بدون قاب است که مستقیم روی دیوار نصب می شود و سایز بزرگ آن از جذابیت های ظاهری اش محسوب می شود و علاوه بر اینها، تایپوگرافی موجود در نشانه های ساعت، آن را به محصولی خلاقانه تبدیل کرده است. تایپوگرافی مدتی است که علاوه بر دیگر شاخه های هنری، در دکوراسیون داخلی نیز مورد توجه قرار گرفته است و آثار تلفیق شده با تایپوگرافی طرفداران زیادی دارد.اعداد سه، شش، نه و دوازده در طراحی این ساعت به شکل حروف در کنار نشانه هایی با فرم های کشیده که هر کدام نمایانگر یک ساعت اند، قرار گرفته اند.متریال با کیفیت و با دوام پلکسی گلاس زیبایی و درخشش خاصی به این ساعت بخشیده و انعکاس هایی که روی قطعات ساعت اتفاق می افتد، نمای جذابی را ایجاد می کند.ساعت استیو حدود 8 میلیمتر برجسته است. این برجستگی نمای زیبایی به فرم ساعت داده است و باعث میشود بازی نور و سایه در کنار قطعات ساعت اتفاق بیافتد.

برای نصب قطعات هیچ نگرانی ای وجود ندارد چرا که شابلونی کاغذی الگوی قرار گرفتن قطعات را به دقت نشانمان می دهد. نصب قطعات از طریق فوم خود چسبی که در زیر آنها قرار دارد، به خوبی بر روی دیوار یا هر سطح صاف دیگری در دکور داخلی انجام می شود. برای این کار باید روکش فوم را جدا کنیم و قطعه را بر اساس الگو در محل صحیح اش قرار دهیم. فوم خود چسب قطعات از کیفیت بالایی برخوردار است و به خوبی روی هر سطح صافی می چسبد.
اگر زمانی قصد جابجایی ساعت را داشته باشید، حرارت سشوار بدون آسیب به سطح دیوار، فوم ها را جدا می کند.
موتور ساعت نیز که در قسمت میانی ساعت قرار دارد، با استوانه ای پوشانده شده تا نمای جانبی زیبایی به آن بدهد و همچنین صدای موتور را ازبین می برد.

مشخصات

جنس بدنه
پلکسی گلاس براق + فوم برجسته خودچسب
نوع موتور
کوارتز اصل تایوان
نوع پوشش
کامپوزیتی موتور
گارانتی
36 ماه
ابعاد
تا 120 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد