ساعت دیواری مدرن رافائل clock

تصویر ساعت دیواری مدرن رافائل

زندگی امروزی شکلی متفاوت از یک ساعت را می طلبد. همان طور که همه چیز در زندگی امروز دستخوش تغییر شده، ساعت هم از قالب همیشگی ای که در ذهن داریم، می تواند فراتر برود و با ظاهری کاملا جدید و متفاوت و جذاب ظاهر شود.

انتخاب رنگ:: *
انتخاب سایز:: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 80,000 تومان

ساعت دیواری جایگاه ویژه ای بین انواع ساعت ها دارد چرا که به واسطه ی آن، هم آگاهی از زمان را در منزل و محل کار به ما می دهد و هم میتواند بخش جذابی از دکوراسیون داخلی ما را تکمیل کند. به شکل حضور یک ساعت در منزل یا محل کارتان فکر کنید. به شکل مدرنی از ساعت که خارج از چهارچوب های همیشگی، در اندازه ای غیر معمول و جذاب، و خارج از قاب بسته، مستقیم و بی هیچ واسطه ای روی دیوار نصب شود. جلوه ی زیبا و چشم گیر چنین ساعتی را در هیچ یک از ساعت هایی که قبلا داشته اید، تجربه نکرده اید.

ساعت رافائل از نشانه هایی خطی که نماد ساعت ها هستند، به همراه عدد 12 و عبارت  time تشکیل شده است. جالب است بدانید عدد 12 جزو اعدادی است که انرژی مثبت بالایی دارد. و بی اغراق این عدد مهمترین عدد بشری است و در تمام ادیان و اسطوره ها و ... نشانه های مثبتی از عدد 12 موجود است.12 ساعت در روز، 12 ساعت در شب، 12 صورت فلکی در کهکشان، 12 ماه، و... نشانه های اشکار اهمیت عدد 12 هستند. ساعت رافائل بزرگ فضای 120 سانتی متری روی دیوار را پوشش می دهد و برای نصب در سالن نشیمن و پذیرایی طراحی شده است . 

ساعت دیواری مدرن رافائل از جنس پلکسی گلاس، سبکی و زیبایی و کیفیت را همزمان برای شما به همراه دارد. پلکسی گلاس متریال با کیفیت و سبکی است که ظاهر درخشان و زیبایی هم دارد. قطعات ساعت، فوم خود چسبی در زیر خود دارند تا هم عناصر ساعت برجسته تر به نظر آیند و به زیبایی آن بیافزایند و هم اینکه نصب ساعت را برای شما راحت تر کنند. فوم خود چسبی که در زیر قطعات است، کیفیت بالایی دارد و شما را از هرگونه چسبکاری اضافی بی نیاز می کند. تنها با جدا کردن روکش فوم ها، قطعات آماده ی نصب روی دیوار می شوند. الگو و شابلون راهنما برای نصب قطعات نیز این راحتی را دو چندان میکند. همچنین اگر زمانی نیاز به جابجایی پیدا کنید، قطعات با حرارت سشوار از دیوار جدا می شوند .

موتور ساعت با استوانه ای کامپوزیتی به خوبی پوشانده شده و جلوه ی زیبایی را از نمای جانبی به ساعت داده است .

مشخصات فنی

جنس بدنه پلکسی گلاس براق + فوم برجسته خودچسب
نوع موتور کوارتز اصل تایوان
نوع پوشش کامپوزیتی موتور
گارانتی 36 ماه
ابعاد تا 120 سانتی متر
سایر توضیحات دارای شابلون و راهنمای نصب
نظر خودتان را بنویسد