تشک طبی فنری گلدن

تشک طبی فنری گلدن Mattress

تشک طبی فنری گلدن (الکتراپدیک) با قابلیت تقسیم فشار و فنر دوبل تقویت شده دارای ستون های میان فنری و ضمانت 24 ماهه، تایید شده توسط پزشکان و متخصصان ارتوپدی قابل سفارش در 7 سایز ...

کد کالا: golden12
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴,۷۸۰,۰۰۰ تومان

تخت خواب و تشک از آن دسته المان هایی هستند که قرار است محل آرامش و استراحت شما باشند و تمام استرس ها و تنش های یک روز طولانی رو در خود خنثی کند. هر چه قدر هم تخت خواب شما تختی مناسب و لوکس و استاندارد باشد تشک شماست که آرامش و راحتی و خواب شما را تامین خواهد کرد پس در انتخاب تشک مناسب تا می توانید وسواس به خرج دهید.

تشک طبی فنری گلدن(الکتراپدیک) با قابلیت تقسیم فشار (آنتی استرس) دارای فنر دوبل تقویت شده با پل M دارای ستون های میان فنری 6سانتی متری، پارچه تمام نخی گرد بافت آنتب باکتریال با لایه آلورا اسفنج دوزی شده، تشکیل شده از ریباند فوق فشرده.

بدون محدودیت وزنی مناسب برای همه افراد با هر وزنی. تایید شده توسط پزشکان و متخصصان ارتوپدی، این محصول دارای ضمانت 24 ماهه و خدمات پس از فروش 12 ساله است.

مشخصات

سایر توضیحات
فنر دوبل تقویت شده سه پل M
سایر توضیحات
ضمانت تعویض تا 24 ماه
سایر توضیحات
قابلیت تقسیم فشار (آنتی استرس)
سایر توضیحات
دارای ستون های میان فنری 6 سانتیمتری
سایر توضیحات
دارای پارچه تمام نخی گرد باف ت آنتی باکتریال
سایر توضیحات
با لایه آلورا اسفنج دوزی شده
سایر توضیحات
تشکیل شده از ریباند فوق فشرده
سایر توضیحات
مورد تایید پزشکان و متخصصان ارتوپدی
سایر توضیحات
بدون محدودیت وزنی
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp