تخت دو طبقه راما

تخت دو طبقه راما

سرویس خواب دو طبقه راما شامل تخت دو طبقه و میز آرایش مناسب برای فضاهای کوچک ابعاد استاندارد تخت 200 در 90 سانتیمتر ارتفاع 173 سانتیمتر قیمت ارزان عرضه مستقیم از تولیدی میز آرایش به همراه آینه، کشو و طبقه

کشوی زیر تخت: *
میز آرایش: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 29,000,000 ریال
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: rama2t

تخت دو طبقه راما به همراه میز آرایشی تشکیل یک سرویس خواب کامل را می دهد که بسیار مناسب جهت اتاق های کوچک با فضای محدود می باشد. با قرار دادن تخت دو طبقه به عنوان جایگزین برای دو عدد تخت یک نفره در اتاق فضای کمتری اشغال شده و همچنین از لحاظ قیمت و هزینه، خرید تخت دو طبقه بسیار به صرفه تر و ارزان تر می باشد. 

تختخواب دو طبقه راما با چارچوب فلزی از استحکام و مقاومت کافی برخوردار است. نوع چوب بکار رفته در این محصول دارای روکش ضد خش و ضد آب ملامینه می باشد که باعث بالا رفتن عمر و دوام آن میشود لبه های قسمت های چوبی دارای نوار PVC است. ابعاد تخت به صورت استاندارد 200 در 90 سانتیمتر می باشد که مناسب برای قرار دادن هر مدل تشک طبی و یا معمولی است. فاصله دو طبقه تخت 88 سانتیمتر است و جهت آسانی در رفت و آمد به طبقه دوم از نردبان سه فلزی میتوان استفاده نمود. در لبه بالایی تخت یک عدد میله محافظ به طول 105 در 45 سانتیمتر تعبیه شده است تا امنیت کافی جهت جلوگیری از سقوط به هنگام غلتیدن در خواب را داشته باشد. ارتفاع کلی تخت 173 سانتی متر می باشد. 

میز آرایشی سه کشو به همراه دو طبقه و آینه بسیار مناسب جهت قرار دادن لوازم شخصی می باشد. ابعاد هر کشوی میز 76*43 سانتیمتر می باشد و ارتفاع هر طبقه 17 است. هر میز دارای دو طبقه می باشد که میتوان لوازم آرایشی و بهداشتی را بر رو آن قرار داد. 

مشخصات فنی

ابعاد ابعاد تخت 200*90*168
ابعاد ابعاد میز آرایشی 76*43*164
سایر توضیحات ابعاد کامل داخل عکس های محصول می باشد
نظر خودتان را بنویسد

enamad