گلدان ترنسفو sculpture

گلدان ترنسفو ارتفاع 46 سانت در 3 رنگ

گلدان ترنسفو با ارتفاع 46 سانتیمتر و جنس پلی استر دارای سه رنگ نقره ای طلایی و برنزی می باشد. پایه آن با طراحی خاصی کار شده است. این گلدان حالت دکوری داشته و بسیار مناسب برای هدیه دادن می باشد.

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 249,700 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 98

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

گلدان ترنسفو با ارتفاع 46 سانتیمتر و جنس پلی استر دارای سه رنگ نقره ای طلایی و برنزی می باشد. پایه آن با طراحی خاصی کار شده است. این گلدان حالت دکوری داشته و بسیار مناسب برای هدیه دادن می باشد. 

گلدان ترنسفو

مشخصات فنی

ابعاد ارتفاع 46 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه، رستوران و کافه سنتی
رنگ نقره ای، طلایی و برنزی
نظر خودتان را بنویسد

enamad