میز تحریر ری و کتابخانه رویان desk

میز تحریر ری و کتابخانه رویان

میز تحریر ری از جنس نئوپان ابعاد 90 در 41 سانتیمتر به همراه کتابخانه رویان که بعد از نصب بر روی میز ارتفاع آن 197 سانتیمتر می شود. نئوپان به کار رفته در این محصول 16 میلیمتری است و دارای روکش ضد خش ملامینه می باشد که از استقامت بالایی بر خوردار است.

انتخاب رنگ:: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 30,200,000 ریال
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: reyroyan

میز تحریر ری و کتابخانه رویان محصولی با کیفیت به همراهی طراحی زیبا است که به راحتی قابلیت سرهم شدن دارد. اتصالات به کار رفته در این محصول به گونه ای است که به دفعات میتوان آن را جدا کرده و دو باره سرهم نمود. در قسمت زیرین میز کمدی تعبیه شده است تا بتوان وسایل و تجهیزات را داخل آن قرار داد همچنین بدلیل وجود ترانکینک، سیم های لوازم الکترونیک همچون لپتاپ، کامپیوتر، پرینتر، اسکنر و غیره را میتوان به صورت مخفی و مرتب جمع آوری کرده و دسترسی راحتی به پریز برق داشت. بر روی میز میتوان یک عدد کتابخانه رویان با سه طبقه نصب نمود تا فضای بیشتری جهت قرار دادن سایر وسایل همچون زونکن و کتاب ایجاد شود. محصول دارای سه رنگ سفید، ونگه و سونایی می باشد. ابعاد میز به همراه کتابخانه 90 در 41 در 197 سانتیمتر است. 

مشخصات فنی

طول 90 سانتیمتر
عرض 41.7 سانتیمتر
ارتفاع 197.4 سانتیمتر
جنس بدنه نئوپان
روکش ملامینه
مناسب برای میز تحریر و میز کامپیوتر
نظر خودتان را بنویسد

enamad