مجسمه شیوا

مجسمه شیوا sculpture

شیوا از بلند پایه ترین خدایان در فرهنگ هندو می باشد. شیوا خدای نگهدارنده زمین و آسمان، بخشنده گناهان، نا بود کننده اهریمنان و زیاد کننده روزی است. شیوا فنا ناپذیر است و به وقت اضطراب به عنوان حامی و پشتیبان برای شخص ظاهر می گردد. نماد مجسمه شیوا مردی است با لباسی از پوست پلنگ و همواره کاسه ای در کنار وی قرار دارد تا مایع حیات را جمع آوری نماید. مجسمه پلی استر شیوا با ارتفاع 40 سانتیمتر و در رنگ های طلایی، نقره ای و برنزی است.

(اختیاری)

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 121
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۸۲۷,۰۰۰ تومان

مجسمه های دکوراتیو هندوئیسم

دکوراسیون در هند و فرهنگ هندی و بودا کاملا متفاوت از فرهنگ های دیگر کشورهاست. آنها معتقدند که باید هر المان و اکسسوری که برای فضا ها انتخاب میکنند دارای معنی و مفهومی عمیق باشه. 
قطعا همه شما در مورد قانون فنک شویی و چیدمان بر اساس قوانین فنک شویی شنیده اید، فنک شویی به بررسی دقیق تاثیر دکوراسیون و المان های اصلی طبیعت یعنی باد، آب، خاک، آتش و تجلی آنها در اکسسوری های دکوراتیو و تاثیر آنها بر سلامت جسمی و روحی انسان ها میپردازد و همچنین معتقد است هر المان باید معنایی از زندگی و یا انرژی های معنوی باشد.
در قانون فنک شویی مجسمه دکوری و تزیینی خدایان هندی از ملزومات چیدمان است که هر یک مظهر یکی از صفات خداوند هستند و با قرار گیری آنها در محل کار منزل و یا حتی اتاق خواب و محلی که مدیتیشن میکنین باعث جذب این انرژی ها خواهد شد، مجسمه ی خدای شیوا یکی از این اکسسوری ها محسوب میشود، و اگر شما از آن دسته انسانهایی هستید که میخواهید خانه و محیط خودتان را با این المان ها تزیین کنید و حس خوب و انرژی فوق العاده این سبک از چیدمان رو تجربه کنید از بهترین انتخاب هاست، شیوا به معنی فرخنده، مبارک، نیکوکار، دوستدارو... است که در آیین هندو از اون به عنوان خدای رحمت و بخشش یاد میکنن و همینطور معتقد هستند که اون خدای ویرانی و مرگ و فنای انرژی های منفی است. انها معتقدند که وقتی از این مجسمه در دکوراسیون خودتون استفاده کنید تمام بدی ها از بین رفته و به جاش عشق و رحمت وارد محیط زندگی شما خواهد.
مجسمه زیبا و دلفریب شیوا تلفیقی از فرهنگ هنر و فلسفه هنرمندان هندی است و تفکرات بسیار زیبایی پشت این هنر ها و افکار مخفیست ولی مسئله ای که کاملا روشن است این است که انسان فقط از بعد مادی تامین نمیشود و خلق و خو و منش انسان و عشق و توجه به مسائل معنوی زندگی از ملزومات زندگی انسانهاست و این مجسمه ها در قالب هنر این افکار رو زنده نگه داشته اند.
پس اگر شما هم از افرادی هستید که میخواهید منزل و محیط زندگی خود را با المان هایی با معنا و مفهوم عمیق و پر انرژی دیزاین کنین میتونین از مجسمه های خدایان هندی مثل شیوا استفاده کنین از ویژگی های این سبک از مجسمه ها این است که میتونین تو هر قسمتی از خونه با هر سبکی استفاده کنید پیشنهاد ویژه تیم طراحی خانه شما اینه که از ترکیب شمع و عود کنار این مجسمه ها غافل نشید.


مشخصات

ابعاد
ارتفاع 40 سانتیمتر
جنس بدنه
پلی استر
مناسب برای
دکوری خانه
رنگ
طلایی، نقره ای و برنزی
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp