مجسمه دکوری شام آخر

مجسمه دکوری شام آخر دایره sculpture

تابلو شام آخر اثری ماندگار و بینظیر از نقاش معروف داوینچی می باشد که در تمامی جهان شناخته شده و پرطرفدار میباشد. مجسمه ای با این طرح از جنس پلی استر ساخته شده در سایز 36در30 سانتیمتر می باشد که دارای رنگ های مشکی و سفید و برنزی می باشد.

(اختیاری)
کد کالا: 79
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴۱۱,۰۰۰ تومان

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

تابلو شام آخر اثری ماندگار و بینظیر از نقاش معروف داوینچی می باشد که در تمامی جهان شناخته شده و پرطرفدار میباشد. مجسمه ای با این طرح  از جنس پلی استر ساخته شده در سایز 36در30 سانتیمتر می باشد که دارای رنگ های مشکی و سفید و برنزی می باشد.

مجسمه شام آخر گرد

مشخصات

ابعاد
36 در 30 سانتیمتر
جنس بدنه
پلی استر
مناسب برای
دکوری خانه، کافی شاپ
رنگ
مشکی، سفید و برنزی
نظر خودتان را بنویسد