لوستر آویز مدل KSB Chandelier

لوستر آویز مدل KSB

چراغ آويز بزرگ مدل KSB بدنه طلايي ارتفاع قابل تنظيم است مناسب آشپزخانه ،ميز غذاخوري ،راهرو و ...

تعداد شاخه: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 254,000 تومان

یکی از متداول ترین سؤالات روشنایی که روزانه دریافت می کنیم :

من باید از چه ارتفاعی آویز یا لوستر خود را از سقف آویزان کنم؟

پاسخ سریع این است: این بستگی به سبک شخصی شما دارد بطور کلی هنگام نصب لوسترها و آویزها چندین مورد را باید در نظر گرفت.

ابتدا باید طول کلی مورد نظر برای فضای خود را تعیین کنید. برای این کار توصیه می کنیم بالون را با یک رشته از سقف خود آویزان کنید. این کار به شما امکان می دهد تا به عقب گام برداشته و قد را از زوایای مختلف به همراه تأثیر بصری ارزیابی کنید.

هنگامی که طول کلی را بدانید باید مشخص کنید که آویز یا لوستر انتخابی شما دارای چه میزان سایه است، اگر سایه زیاد شده باشد ، می توانید با کم کردن ارتفاع سایه ای که از طول کلی انتخاب کرده اید را کم کنید.

معمولا دو مکان برای آویزها و لوسترها وجود دارد:

1- در اتاق ناهار خوری 2- بالای جزیره در آشپزخانه.

برای آویزان کردن چراغ ها در بالای جزیره آشپزخانه ، چند فاکتور وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. آویزهای شما به عنوان چراغ موضعی استفاده می شوند یا اینکه نور کلی را در آشپزخانه فراهم می کنند؟ افراد خانواده شما چقدر قد دارند؟

در حالت ایده آل ، ارتفاع لوستر نباید پایین تر از بلندترین فرد خانه شما باشد. به عنوان یک قاعده کلی ، حداقل 70 تا 90 سانتی متر ارتفاع آویز شما از سطح میز خواهد بود.

جزایر کوچک (به طول 120 تا 150 سانتیمتر) معمولاً با یک آویز بزرگ یا دو آویز متوسط ​​نور خوبی دارند ، در حالی که برای جزایر بزرگتر دو آویز بزرگ یا سه آویز کوچک کافی باشند. برای آویزان کردن چند لوستر ، توصیه می کنیم فاصله آنها از هم حدود 60 سانتیمتر قرار دهید.

چراغ آویز

مشخصات فنی

جنس بدنه فلز با رنگ آبكاري PVD
ارتفاع قابل تنظیم
ابعاد 30*17 سانتیمتر
مناسب برای اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو , اتاق کودک ، کافی شاپ و رستوران
نظر خودتان را بنویسد