صندلی کارمندی کسری

صندلی کارمندی کسری

صندلی کارمندی کسری بسیار شیک مناسب برای کارشناسان و کارمندان و دانش آموزان و...کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی یورتان با قابلیت تنظیم ارتفاع 100 تا 113 سانتی متر و عرض 60 کف تا نشیمن 55-42 سانتی متر به وزن 20 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: K904D
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کارمندی کسری با قابلیت تنظیم ارتفاع 100 تا 113 سانتی متر و عرض 60 کف تا نشیمن 55-42 سانتی متر به وزن 20 کیلوگرم...

پایه آلومینیوم با روش دایکاست و سندبلاست شده، کفی و پشتی صندلی از فوم سرد و تزریقی از جنس پلی یوریتان ( فلکسیبل ) 

تنظیمان صندلی شامل:

  1. تنظیم ارتفاع کفی
  2. تنظیم ارتفاع پشتی
  3. تنظیم ارتفاع زیرسری
  4. تنظیم زاویه کف و پشت
  5. تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن اپراتور

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
100-113سانتی متر
عرض
60سانتی متر
عمق
54سانتی متر
وزن
20کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
42-55سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp