صندلی کارشناسی مدل آریا

صندلی کارشناسی مدل آریا

صندلی کارشناسی مدل آریا مناسب برای مدیران، کارشناسان و...کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی اورتان، رویه پشتی از جنس پارچه و چرم PUمرغوب با ارتفاع 110 و عرض 60 با جک ارتفاع کف تا نشیمن 45 سانتی متر به وزن 23 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: B931
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱۰۸,۱۰۸,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کارشناسی مدل آریا با ارتفاع کلی 110 سانتی متر و عرض 60 سانتی متر و ارتفاع کف تا نشیمن 45 سانتی متر به وزن 23 کیلوگرم ... جک صندلی با کورس 8 سانتی متر (میزان تغییر ارتفاع)

کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی اورتان با قابلیت انعطاف پذیری بالا فرم داخلی از جنس لوله 20، دسته از جنس ABS با رویه چوب MDF با روکش چرم یا وکیوم رویه از جنس چرم مصنوعی پایه پنج پر از ورق فلزی 1/5میلیمتر و پوشش دهی نیکل کرم، سرپره از جنس پلی پروپایلن.

قرقره چرخ ها از جنس پلی آمید با رویه PVC که باعث روان تر بودن و بی صدا چرخیدن چرخ ها می شود.

مکانیزم سینکرون با قابلیت قفل در حالت دلخواه و متناسب با وزن کاربر.

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
110-118 سانتی متر
عرض
60 سانتی متر
عمق
57 سانتی متر
وزن
23کیلوگرم
ضمانت
3 ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
45-53 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp