ساعت دیواری گلوریا Gloria clock

ساعت دیواری گلوریا

ساعت دیواری گلوریا در دو قطر 60 و 80 سانتی متری طراحی و تولید شده است. بدنه پشتی ساعت یک لایه ضخیم ام دی اف چوب با ضخامت حدود 2.5 سانتی متریست که کار را از روی دیوار برجسته می کند و باعث می شود اعداد نمای کار سایه ی زیبایی روی دیوار ایجاد کنند. اعداد ساعت نیز از جنس چوب با روکش ونگه (قهوه ای تیره) تولید شده تا هارمونی زیبایی با آینه بکار برده شده روی صفحه داشته باشد.

انتخاب سایز:: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 345,000 تومان

ساعت دیواری گلوریا، طراحی شده است تا جلوه و انعکاس زیبایش روی دیوار، چشم مخاطب را به خود خیره کند. چنان چه بدنبال یک ساعت با طراحی ساده و مینیمال هستید تا در کنار سایر عناصر دکوراسیون بعنوان مکمل قرار بگیرد، ساعت گلوریا اصلا انتخاب خوبی نیست، چرا که گلوریا به تنهایی مزین کننده یک دیوار بی جان و بی روح است و در هر بخش دکوراسیون که نصب شود، درخشش قطعات آینه روی ساعت جلب توجه می کند.

فراموش کنید که گلوریا را در فضایی کنج دیوار نصب کنید! 
گلوریا طراحی شده تا در کانونی ترین نقطه دکوراسیون خودنمایی کند. اتاق نشیمن و اتاق تلویزیون، بالای میز تلویزیون و یا مبل های چند نفره بهترین مکان برای نصب گلوریاست .

توجه به جزئیات در طراحی ساعت گلوریا، ذهن هر بیننده ای را درگیر می کند. 

دور تا دور بدنه ساعت نیز قابلیت انعکاس تصاویر محیط اطراف را داشته و این بدین معناست که از هر زاویه ای که به ساعت بنگرید، درخشش قطعات آینه ای را مشاهده می کنید. 

نصب این ساعت دیواری نیاز به مهارت خاصی ندارد با کمک دو میخ می توانید بخش استوانه موتور و بدنه حلقه ای شکل را روی دیوار نصب کنید. موتور بکار رفته شده در ساخت ساعت دیواری گلوریا ساخت کمپانی معتبر کوارتز اصل تایوان بوده و دارای ضمانت سه ساله معتبرست . ضمانت نامه بهمراه راهنمای نصب، درون بسته محصول موجودست. 

مشخصات فنی

ابعاد 60 و 80 سانتیمتر
جنس بدنه چوب ام دی اف + آینه
نوع موتور کوارتز اصل تایوان
گارانتی 36 ماه
سایر توضیحات قابلیت جابجایی بدون صدمه به دیوار انعکاس زیبای آینه های روی صفحه و دور تا دور آینه اعداد معلق چوبی طراحی مناسب نصب در سالن نشیمن و اتاق تلویزیون
نظر خودتان را بنویسد