متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
روتختی دو نفره زیتونی

روتختی دو نفره زیتونی

روتختی دو نفره زیتونی جنس پارچه میکرو درجه یک به همراه دو عدد رو بالشتی پنبه دوزی شده بدون رنگ و پرز دهی بسیار سبک و نرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 00654
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲,۱۹۶,۰۰۰ تومان

روتختی دو نفره زیتونی

این مدل روتختی با رنگ جذاب و خاص این روتختی بسیار کمیاب و متنفاوت میباشد .کیفیت و دوخت و پارچه از عالی ترین درجه میباشد.

روتختی دو نفره زیتونی

جنس : میکرو براش

این روتختی شامل : دو عدد روبالش پنبه دوزی با ابعاد 50 در 65 و یک لحاف دوخت شده با ابعاد 220 در 220 و یک عدد ملافه تشک فری سایز که مناسب همه مدل تشک است , میباشد.

اینکار ضحیم و پف دار است و با الیاف ترموفیوز سیصدگرم و دولایه اسپان تولید شده است.

رو تختی ها به دسته تقسیم میشوند:

  1. تمام ست
  2. نیم ست
  3. بهاری

رو تختی های تمام ست: شامل لحاف روبالشتی و ملافه کشدوز و کاور لحاف می باشند.

روتختی های نیم ست: شامل کاور لحاف روبالشتی و ملحفه کشدوز می باشند.

و اما دسته سوم روتختی های بهاری هستند که شامل یک لحاف سبک و نازک و رو بالشتی میباشند. این دسته از روتختی ها به دلیل به صرف بودن و سبک بودن بسیار پر طرفدار بوده و همچنین طراحی و دیزاین های مینیمال تر و مدرن تری در این دسته از روتختی ها باعث شده که برای دکور کردن اتاق خواب بسیار مناسب تر باشد.

روتختی دو نفره زیتونی جنس پارچه تترون درجه یک به همراه دو عدد رو بالشتی پنبه دوزی شده لبه دار در ابعاد 50*70 و یک لحاف بدون رنگ و پرز دهی بسیار سبک و نرم در ابعاد 220*220 این روتختی دورو میباشد.

مشخصات

جنس
میکرو براش
ابعاد روتختی
220*220
ابعاد روبالشتی
50*70
whatsapp