تصویر تابلو دکوری مدرن طرح نقاشی

تابلو دکوری مدرن طرح نقاشی

تابلو دکوری مدرن طرح نقاشی با ترکیب رنگ بسیار زیبا مناسب برای دکوراسیون مدرن منزل با کیفیت چاپ بالا روی تخته شاسی ضخیم

(اختیاری)
کد کالا: 07060302
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۹,۰۰۰ تومان

تابلو دکوری مدرن و تزیین منزل شما 

در طراحی دکوراسیون داخلی یک منزل تنها رنگ آمیزی و پوشش دیوارها برای جذاب شدن محیط و فضا کافی نیست و نیاز است تا از عناصر تزئینی دیواری مانند تابلو و نقاشی‌ها استفاده شود،تابلو دکوری مدرن یکی از انتخابات هوشمند برای دکور و تزیین خانه شما است. 

به عنوان مثال شما یک خانه شیک و مدرن با مبلمان‌ خاص و آشپزخانه‌ای جذاب و اتاق پذیرایی بزرگ و شیک دارید و دیوار سالن نشیمن شما خاکستری است ولی چیز خاصی روی آن جلب توجه نمی‌کند و فضای منزل شما را بی‌روح کرده است، بنابراین تابلو مدرن تاثیر زیادی روی فضای سالن نشیمن شما و حتی کل خانه شما دارد، بهترین مکان برای نصب تابلو دکوری مدرن پشت مبل و کاناپه است زیرا این دیوار به دلیل بزرگ بودن به عنوان نقطه کانونی منزل مورد توجه بسیار است.

به اندازه تابلو مدرن برای تزیین منزل خود دقت کنید که نه زیاد کوچک و نه زیاد بزرگ باشد. تابلو دکوراتیو باعث ایجاد هماهنگی در دکوراسیون شما می‌شوند، رنگ تابلو دکور را به گونه‌ای انتخاب کنید که با بقیه وسایل مانند مبلمان و ... تضاد ایجاد کند، بهتر است تابلو کوچک دکوری را روی دیوارهای فرعی و کوچک نصب کنید.

تابلوهای شلوغ مناسب برای دیوارهای ساده هستند تا بتوانند به خوبی خود را نشان دهند. انتخاب مناسب رنگ و سبک قاب تابلوها نیز نکته بسیار مهمی در دکوراسیون منزل است. قاب تابلو دکوری مدرن باید متناسب و هماهنگ با رنگ و سبک مبلمان و وسایل داخلی باشد، استفاده از نورپردازی روی تابلو، زیبایی تابلو دیواری شما را چندین برابر می‌کند. اگر کاغذ دیواری شما طرح‌های شلوغ و برجسته دارد، بهتر است تابلویی انتخاب کنید که نقش‌های ساده‌تری داشته باشد. اگر ارتفاع دیوارهای منزل شما کم است تابلوهای عمودی به بلندتر نشان دادن آن‌ها کمک می‌کنند. اگر می‌خواهید چند تابلو در کنار هم بر روی یک دیوار نصب کنید، بهتر است تابلوهای با رنگ روشن را در بالای تابلوهایی که به رنگ تیره هستند نصب کنید.

اگر قصد خرید تابلومدرن دکوری و تزئینی را دارید، می‌توانید در فروشگاه اینترنتی خانه شما انواع تابلوها را در طرح‌های مختلف و جذاب مشاهده و خریداری نمایید.

تابلو مدرن دکوری تزئینی با طراحی فوق‌العاده و به خاطر به کارگیری رنگ‌هایی زیبا و هماهنگ در آن به راحتی این امکان را به شما می‌دهد که این تابلو را با هر سبک دکوراسیون با توجه به سلیقه‌ی خود مطابقت دهید.

شما می‌توانید با توجه به ابعاد منزل‌تان و دیواری که می‌خواهید تابلو دیواری را بر روی آن نصب کنید سایز مورد نظر خود را برای این تابلو دیواری سفارش دهید.

مشخصات فنی
مشخصات
جنس بدنه
جنس بدنه :
شاسی 8 میلیمتری
شاسی 8 میلیمتری
مناسب برای
مناسب برای :
فضای داخلی ساختمان، پذیرایی و اتاق نشیمن و اتاق خواب
فضای داخلی ساختمان، پذیرایی و اتاق نشیمن و اتاق خواب
سایر توضیحات
سایر توضیحات :
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
نظر خودتان را بنویسد