تصویر تابلو دیواری طرح اندیشه

تابلو دیواری طرح اندیشه

تابلو دیواری طرح اندیشه با شاسی 8 میلیمتری در سایزهای (25در20)(75در70)(90در60)(60در30) و در سایزهای سفارشی قابل طراحی می باشد، از سری تابلو های مدرن میباشد

(اختیاری)
کد کالا: 07060302
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۹,۰۰۰ تومان

تابلو دیواری مدرن و تلفیق هنر و معماری داخلی

امروزه طراحی و دیزاین منزل علاوه بر تکنیک و مهندسی کاری هنری محسوب میشود چرا که توجه به جنبه های زیبایی شناسی محصولات وتاثیر آنها بر احساسات انسان ها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و این حقیقت که هنر احساسات و عواطف انسانها را به جریان می اندازد امریست غیر قابل انکار، پس اگر میخواهید خانه ی شما نشانگر خلق و خو و شخصیت و هیجانات شما باشد و از ظاهر تکراری و سبک های قدیمی بی روح دور باشید هنر را به وسیله تابلو‌ها به منزل خودتان وارد کنید.

برای انتخاب اثر هنری و مخصوصا تابلو دیواری بهتر است که بدانید دقیقا تابلو دکوری شما چه سبکی دارد هم برای اینکه جنس و تکنیک هنری اکسسوری خود را بشناسید و هم این که سواد هنری باعث میشود که ارزش تابلو و حس و حالی که از آن تابلو  تزیینی دریافت میکنید برای شما چندین برابر شود.

تابلو دیواری طرح اندیشه همانطور که از اسمش پیداست شما را به تفکر وا میدارد لازم به ذکر است که این تابلو در دسته تابلو های مینیمال و تا حدودی انتزاعی و آبستره محسوب میشود، این سبک نقاشی ها در حقیقت مورد پسند افراد درون گرا و افرادی که به اندیشه و تفکر و هیجانات عمیق اهمیت میدهند است و حتی روانشناسان معتقدند که افراد بسیار تنوع گرا عاشق کارهای مینیمالند چرا دنیای مینیمال بر عکس سادگی بسیار پیچیده تر و گسترده تر از دنیای رئال است، در نگاه اول در این تابلو شما فقط به نقطه های سیاه و تجمع آنها در قسمت های مختلف نگاه میکنید و منتظر هستید شکلی حقیقی و واقعی در این بین پیدا کنید در صورتی که هنر مینیمال و انتزاعی در ساده ترین حالت ممکن ساده ترین تصویر ممکن را خلق میکند.

در این نوع سبک مینیمال معمولا از 1 الی 2 رنگ استفاده میشود و اصولا هدف خاصی را دنبال نمیکنند، در این تابلو چشم شما عمیقا در جست و جوی شکل و فرمی شناخته شده است در حالی که این نقاشی دور از تمامی قوانین و به ساده ترین حالت ممکن طراحی شده است.

تابلو دکوری طرح اندیشه میتواند حسی باشد که نقاش از برف های روی کوه الهام گرفته است و یا آسمانی پر نور و با ابرهای تیره..... ، ودر نهایت هنر انتزاعی همین است که نتوانید هیچ شکل واقعی و در عین حال هزاران شکل واقعی در آن ببینین و تصور کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر میخواهید حس و حال رمز آلود و مرموز شخصیت خود را به خانه خود بیاورید و خانه ای به سبک مدرن تر داشته باشید این است که از تابلو های مینیمال استفاده کنید.

مشخصات فنی
مشخصات
جنس بدنه
جنس بدنه :
شاسی 8 میلیمتری
شاسی 8 میلیمتری
مناسب برای
مناسب برای :
فضای داخلی ساختمان، پذیرایی و اتاق نشیمن و اتاق خواب
فضای داخلی ساختمان، پذیرایی و اتاق نشیمن و اتاق خواب
سایر توضیحات
سایر توضیحات :
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
نظر خودتان را بنویسد