جاکفشی آستانه

جاکفشی آستانه

جاکفشی آستانه در ابعاد 96 در 96 و عمق 20 سانتیمتر از جنس نئوپان دو رو که دارای روکش ملامینه ضد خش و ضد آب می باشد جهت زیبا تر شدن کحصول کلیه لبه های ان نوار پی وی سی کار شده است و دارای رنگ بندی می باشد.

وضعیت کالا: اتمام موجودی

جاکفشی آستانه از سری محصولات با کیفیتی است که با طراحی ساده و زیبا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این محصول با ابعاد 96 در 96 سانتیمتر دارای 4 قسمت مجزا برای قرار دادن کفش به عمق 20 سانتیمتر می باشد که در هر قفسه دو عدد کفش را میتوان قرار داد. قفسه های این مدل جاکفشی به صورت داشبوردی بوده تا فضای کمتری را اشغال نماید همچنین لولای درب این محصول به صورت اختصاصی برای آن طراحی گردید است تا کیفیت مطلوبی داشته باشد. درب های این محصول دارای دستگیره مخفی هستن تا ظهر محصول زیبایی خود را حفظ کرده و همچنین بدلیل عدم بیرون زدگی دستگیره ها امکان ایجاد آسیب را به حداق رسانده است. در داخل جاکفشی محلی به عنوان تهویه هوا تعبیه شده است تا از بو گرفتن و رشد قارچ و آلودگی میکروبی جلو گیری شود. 

جنس محصول از ورق نئوپان دو رو با روکش ملامینه است و تمامی لبه های محصول با نوار پی وی سی پوشش داده شده تا نما و ظهر محصول همچنان مطلوب و دلپذیر باشد. این محصول از اتصالاتی بهره برده است که به واسطه آن ها مونتاژ و دمونتاژ محصول بسیار راحت بوده و به دفعات بدون ایجاد آسیب به اتصالات امکان پذیر می باشد که این ویژگی باعث شده است تا حمل جاکفشی آستانه راحت و بدون دردسر باشد. 

مشخصات فنی
مشخصات
طول
طول :
96 سانتیمتر
96 سانتیمتر
ارتفاع
ارتفاع :
96 سانتیمتر
96 سانتیمتر
عمق
عمق :
20 سانتیمتر
20 سانتیمتر
جنس پوشش
جنس پوشش :
روکش ملامینه
روکش ملامینه
جنس بدنه
جنس بدنه :
نئوپان دو رو
نئوپان دو رو
نظر خودتان را بنویسد