تختخواب دو طبقه دورا

تختخواب دو طبقه دورا

تختخواب دو طبقه دورا با چارچوب فلزی و نمای چوب 90 در 200 سنتیمتر و ارتفاع 168. برای طبقه دوم حفاظ فلزی ای در نظر گرفته شده. یک عدد نردبان 3 پله هم جهت راحتی رفتن به طبقه دوم به همراه محصول ارسال می گردد.

پاتختی: *
کشوی زیر تخت: *
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 2,700,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: dora2t

تختخواب دو طبقه دورا مناسب برای اتاق های دو نفره و یا خوابگاه ها و سالن های استراحت که با قرار گیری دو عدد تخت تک نفره استاندارد با ابعاد 200 در 90 بر روی هم با چارچوب فلزی ساخته می شود. در اطراف این استراکچر فلزی از تخته های چوبی نئوپان با روکش ملامین ضد خش استفاده شده تا ظاهری زیبا نیز داشته باشد. ارتفاع دو تخت که بر روی هم قرار گرفته اند 163 سانتیمتر می باشد. در پایین تخت می توان به درخواست مشتری دو عدد کشو با طول 98 سانتیمتر و ارتفاع 25 تعبیه کرد تا لوازم شخصی که نیاز هست را در آن ها قرار داد. برای ایجاد امنیت بیشتر در طبقه دوم تخت لبه ای فلزی با ابعاد 105 در 45 سانتیمتر قرار داده شده تا مشکلی بابت سقوط شخص در طبقه بالایی تخت به هنگام خواب و غلتیدن نداشته باشد. همچنین برای راحتی دسترسی به طبقه دوم یک عدد نردبان فلزی محکم با سه پله در نظر گرفته شده است. فاصله بین تخت پایینی و بالایی چیزی در حدود 88 سانتیمتر می باشد.

اگر برای قرار دادن وسایل شخصی خود نیاز به فضای بیشتر و مجزایی دارید میتوانید یک یا دو عدد پاتختی دو کشو با ابعاد 37 در 33.5 و ارتفاع 40 را به همراه تخت سفارش دهید. 

مشخصات فنی

ابعاد ابعاد میز پاتختی دو کشو: 37*33*40
ابعاد ابعاد تخت 200*90*168
سایر توضیحات ابعاد کامل داخل عکس های محصول می باشد
نظر خودتان را بنویسد

enamad