آباژور رومیزی فلزی aytak

آباژور رومیزی فلزی aytak

آباژور رومیزی فلزی aytak رومیزی جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها به قطر 32 سانتی متر و قابل سفارش در رنگ های آنتیک، سفید، مشکی و کروم(نقره ای) می باشد.

کد کالا: dco_ay32
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۰۰,۰۰۰ تومان

استفاده از آباژور ها تنها به دلیل نورپردازی نیست بلکه در طراحی داخلی نیز نقشی اساسی دارند و این روز ها تنوع در طراحی و سبک و رنگ در ساخت و تولید آباژور ها باعث شده که شما عزیزان بتوانید به راحتی با آباژوری هم سبک و هم سلیقه خود محیط خانه، کار، کافه و.. را به راحتی دیزاین کنید. خانه شما با در نظر گرفتن سلیقه ها و سبک های مختلف مشتریان لوسترها، آباژورها و اکسسری های نورپردازی بسیار متنوع و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار داده و شما میتوانید به راحتی اکسسوری مورد نظر خود را تنها با یک کلیک انتخاب کنید.

آباژور رومیزی فلزی aytak با طراحی بسیار ظریف جذاب و منحصر به فرد مناسب برای تمامی منزل ها به خصوص خانه هایی با طراحی و دیزاین کلاسیک، به قطر 32 سانتی متر و ارتفاع 55سانتی متر با بدنه و شید فلزی به همراه یک عدد لامپ قابل سفارش در رنگ های: سفید، مشکی، کروم(نقره ای) و آنتیک می باشد. (رنگ های سفید و مشکی به روش کوره ای الکترواستاتیک رنگ شده اند که به هیچ عنوان تغییر رنگ و یا ریزش رنگ ندارند)

مشخصات

ارتفاع
55سانتی متر
ابعاد شید
32 سانتی متر
جنس بدنه
فلز
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp