استیکر و آینه دیواری | آینه دکوراتیو فانتزی

آینه دیواری

آینه دیواری دکوری برای روشنایی بیشتر ، کافیست یک آینه تزئینی دکوری را در مقابل یا کنار پنجره قرار دهید تا میزان نور طبیعی در اتاق افزایش یابد، آینه دکوری لوزی هر نوری را منعکس خواهد کرد، بنابراین هرچه آینه بزرگتر باشد ، فضا روشن تر می شود، آینه ها به طور موثری منابع نور شما را دو برابر می کنند، اگر با تزئین یک فضای تاریک مشکل دارید ، آینه های خود را نزدیک یک لامپ یا پنجره قرار دهید.

آینه دکوری گرد قطعه ای مناسب برای اتاق خواب است و باعث می شود فضای آن سبک تر و بازتر شود ، به خصوص هنگامی که در بالای کنسول قرار گیرد. آینه های دکوری جدید با موقعیت مناسب می تواند یک اتاق کوچک را وسیع تر نشان دهد و نور ساطع شده از پنجره را پخش کند.

ایینه دکوری را می توانید برای تزئین اتاق استفاده کنید

آینه دکوری روشی حیله گرانه برای فریب چشم هستند.، از آنها می توان برای تقویت چیزی یا منحرف کردن توجه از آن استفاده کرد. روشنایی در فضاهای پرت ، مانند اتاقهایی با سقف شیب دار یا فضایی بسیار کوچک که در آن مبلمان قرار دارد ، با یک آینه قابل جبران هستند.

آینه دکوری منزل را نقطه کانونی خود قرار دهید

در اتاقهایی که شومینه یا گچ بری برای قرار دادن مبلمان در آن وجود ندارد ، یک آینه ابزاری عالی برای دیکته کردن مرکز اتاق است و در خانه هایی که شومینه وجود دارد ، آینه های دکوری پذیرایی فقط به تأثیر وسایل دکوری دیگر کمک می کنند، در حقیقت ، هنگام انتخاب سبک هنری برای خانه خود ، خرید آینه دکوراتیو ارزان با یک قاب حک شده به شکل زینتی کارکرد یک تابلو نقاشی گرانقیمت را دارد.

آینه دیواری خود را به یک پنجره تبدیل کنید

برای اتاق های بدون پنجره ، اضافه کردن آینه تزیینی باعث می شود احساس کنید بسیار روشن تر و بزرگتر شده است. طرح هایی را انتخاب کنید که دارای قاب سنتی پنجره یا صفحات آینه ای جداگانه باشد و کمک به خیالپردازی کند.

خرید استیکر دیواری ارزان ساده ترین راه برای تغییر فضای داخلی شما است. آنها لایه ای از علاقه را به هر فضایی اضافه می کنند. استیکر آینه ای از پلکسی ساخته شده اند و از چسب های دو طرفه برای نصب راحت آنها استفاده شده است ، استیکر دیواری پذیرایی شامل کلمات یا نقش ها هستند و برخلاف تابلوهای نقاشی اینها به صریح و به راحتی مفهوم را منتقل می کنند.

به سبک استیکر دیواری توجه کنید

هر اتاق یا مکان در خانه یا محل کار جو متفاوتی دارد. انتخاب دکوراسیون های دیواری تاثیر زیادی در خلق و خوی فضا خواهد داشت. اگر می خواهید یک منطقه سرزنده و سرگرم کننده داشته باشید ، از استیکر آینه با رنگهای شاد استفاده کنید. اگر می خواهید با نمایش طبیعت حسی را القا کنید ، بهتر است از استیکر دیواری سه بعدی که دارای عناصر طبیعت باشد ، استفاده کنید.

در مورد محل نصب تصمیم بگیرید

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که در آن از دکوراسیون دیواری استفاده کنید. و از آن برای یک محل خاص استفاده کنید .مانند : استیکر دیواری اتاق خواب ، استیکر دیواری اتاق کودک  و ... بنابراین دانستن این امر به شما در ارائه بهترین طراحی برای فضا کمک می کند.

اندازه فضا را بدانید

یک نکته بسیار مهم دیگر برای پیدا کردن یک دیوار کامل برای دکوراسیون فضای شماست. به عنوان مثال ، اگر شما یک دیوار خالی دارید ، ممکن است دوست داشته باشید با برچسب های هنری کل دیوار را پوشش دهید. یا ممکن است شما بخواهید استیکر را روی قسمت خاصی از دیوار قرار دهید. اگر دیوار عمودی کوچک دارید ، استیکر دیواری بلند و باریک را انتخاب کنید. در مقابل ، اگر دیوار افقی است ، استیکر دیواری کوتاه و نازک را انتخاب کنید.