5.0 / 1

مجسمه پرین و اسب sculpture

مجسمه پرین و اسب

مجسمه طرح پرین و اسب از جنس پلی استر می باشد که در سه رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشند. ابعاد آن 28*36 و ارتفاع 70 سانتیمتر می باشد

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 1,300,000 ریال

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

 مجسمه طرح پرین و اسب از این دسته مجسمه ها می باشد که در سه رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشند. این مجسمه علاوه بر کیفیت خوب در ساخت با ایجاد حس نوستالوژی در بیننده او را به خاطرات کودکی و نوجوانی برده و یاد آور خاطرات شیرین آن دوره میباشد. ابعاد پایه این مجسمه 28 سانتیمتر در 36 سانتیمتر می باشد و ارتفاع آن نیز 70 سانتیمتر است که برای قرار گیری بر روی میز پذیرایی بسیار مناسب می باشد. 

مجسمه پرین و اسب

مشخصات فنی

ابعاد 28*36*70 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه
رنگ طلایی، نقره ای و برنزی
نظر های موجود
(0/0)

خیلی مجسمه خوشگلی هست

نظر خودتان را بنویسد