مجسمه پرین و اسب

مجسمه پرین و اسب sculpture

مجسمه طرح پرین و اسب از جنس پلی استر می باشد که در سه رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشند. ابعاد آن 28*36 *10 سانتیمتر می باشد

(اختیاری)
وضعیت کالا: اتمام موجودی

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

 مجسمه طرح پرین و اسب از این دسته مجسمه ها می باشد که در سه رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشند. این مجسمه علاوه بر کیفیت خوب در ساخت با ایجاد حس نوستالوژی در بیننده او را به خاطرات کودکی و نوجوانی برده و یاد آور خاطرات شیرین آن دوره میباشد. ابعاد پایه این مجسمه 28 سانتیمتر در 36 سانتیمتردر 10 سانتیمتر است که برای قرار گیری بر روی میز پذیرایی بسیار مناسب می باشد. 

مجسمه پرین و اسب

مشخصات

جنس بدنه
پلی استر
مناسب برای
دکوری خانه
رنگ
طلایی، نقره ای و برنزی
نظر های موجود
NoTitle
در
خیلی مجسمه خوشگلی هست
0موافق 0مخالف
جنس عالی
در
سلام این مجسمه منو یاد خاطرات کودکی انداخت خیلی قشنگ و عالی بود
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد