5.0 / 1

مجسمه پرین و اسب sculpture

مجسمه پرین و اسب

مجسمه طرح پرین و اسب از جنس پلی استر می باشد که در سه رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشند. ابعاد آن 28*36 *10 سانتیمتر می باشد

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 262,900 تومان
236,610 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 93

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

 مجسمه طرح پرین و اسب از این دسته مجسمه ها می باشد که در سه رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشند. این مجسمه علاوه بر کیفیت خوب در ساخت با ایجاد حس نوستالوژی در بیننده او را به خاطرات کودکی و نوجوانی برده و یاد آور خاطرات شیرین آن دوره میباشد. ابعاد پایه این مجسمه 28 سانتیمتر در 36 سانتیمتردر 10 سانتیمتر است که برای قرار گیری بر روی میز پذیرایی بسیار مناسب می باشد. 

مجسمه پرین و اسب

مشخصات فنی

جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه
رنگ طلایی، نقره ای و برنزی
نظر های موجود
(0/0)

خیلی مجسمه خوشگلی هست

نظر خودتان را بنویسد

enamad