لوستر ارزان

لوستر مولکولی lighting

لوستر 8 شاخه با نوردهی بسیار عالی همراه با رنگ ثابت و حباب شیشه ای و طراحی مدرن و شیک با تنوع قیمت لوستر ارزان و شیک

کد کالا: 673
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

مشخصات و قیمت لوستر ارزان و شیک

 

انتخاب لوستر برای نورپردازی خانه حتی برای طراحان دکوراسیون نیز می تواند بسیار سخت باشد. گزینه‌های زیاد می توانند گیج کننده باشد.

امروزه گزینه‌های نورپردازی ، تقریباً نامحدود می‌باشد ، اما می توانید با فکر کردن در مورد طراحی اتاقی که می خواهید لوستر را در آن آویزان کنید ، شروع کنید. آیا این یک فضای سنتی است؟ آیا یک فضای مدرن است؟  آیا از المان‌های زیبایی شناسی برخوردار است؟ و ...

این سوالات می تواند به شما کمک کند تا لوستر اتاق خود را بی نقص و متناسب با سبک شما تعیین کنید.

خرید لوستر ارزان و شیک

اگر شما نیازی به خرید لوستر کریستال ندارید
بله ، لوسترهای کریستالی مطمئناً زیبا هستند ، اما لزوماً نیازی به استفاده از این گزینه خیلی سنتی و گران قیمت ندارید. اگر در دنیای خرید لوستر تازه وارد هستید ، برای یک نگاه دراماتیک و در عین حال غیر بلوری ، با شیشه های رنگی ، لامپ های فلزی یا شیشه ای ، حباب مانند که اغلب در لوسترهای مدرن دیده می شوند ، همراه شوید. اگر طرفدار مواد طبیعی هستید ، اکنون لوسترها دارای طناب ، صدف های دریایی ، چوب و... هستند. برای اینکه مینیمالیستی پیش بروید ، به دنبال لوسترهای نامتغارف باشید که جزئیات قابل توجه و کوچک مانند طرح های هندسی را دارند.

لوستر متناسب با اندازه اتاق انتخاب کنید.
اگر لوستر خیلی بزرگ برای فضا نصب کنید ، احساس سنگینی را درافراد ایجاد میکند. لوستر کوچک نادیده گرفته می‌شود. اندازه یکی از عناصر طراحی است، که در آن نسبت ابعاد یک نکته کلیدی است.

یک روش ساده برای بدست آوردن عرض لوستر مورد نیاز اتاق از فرمول زیر است.

طول اتاق (فوت) + عرض اتاق (فوت) = عرض لوستر (اینچ)

هنگام جستجوی لوستر ، به رنگ ها و موادی که در اتاق خودنمایی می کنند ، فکر کنید. آیا شما به رنگ های روشن علاقه دارید؟ ، یا از یک رنگ خنثی لذت می برید؟ آیا شما از وسایل دکوری فلزی استفاده میکنید یا فقط یک فلز در اتاق وجود دارد؟ این مواردی است که هنگام مشاهده لوسترهای چوبی ، مهره ای ، بلوری یا فلزی باید به آنها توجه کنید.

لوستر را در مکانی غیر منتظره قرار دهید
اگرچه لوسترها در نقاط کلاسیک - اتاق ناهار خوری ، ورودی ، اتاق خواب اصلی - بسیار عالی به نظر می رسند - اما هنگامی که لوستر مدرن در یک فضای غیر منتظره آویزان می‌شود ، جدید و مبتکرانه است. آیا اتاق رختشویی شما می تواند از لوستر  ارزان استفاده کند؟ شاید آشپزخانه شما به نور اضافی نیاز داشته باشد و یک لوستر شیک و ارزان بتواند این کار را به راحتی انجام دهد. حتی در اتاق های کودکان نیز به طور فزاینده‌ای استفاده از لوسترهای خاص میتواند تاثیر به سزایی در فضای اتاق ایجاد کند.

 

مشخصات فنی
مشخصات
تعداد سرپیچ
تعداد سرپیچ :
5
5
نوع
نوع :
سقفی , لوستر
سقفی , لوستر
مناسب برای
مناسب برای :
فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
سایر توضیحات
سایر توضیحات :
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
نظر خودتان را بنویسد