لوستر فانتزی گل برگ

تصویر لوستر فانتزی گل برگ

لوستر فانتزی گل برگ با شش عدد سرپیچ از کالا های با کیفیت ایرانی به رنگ سفید و یاسی با طرح های گل برگ و پروانه مناسب برای انواع فضا ها.

ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 650,000 تومان
وضعیت کالا: اتمام موجودی
کد کالا: 010078

لوستر فانتزی گلبرگ و آویز های دکوراتیو

نور و نور پردازی هر منزلی مستلزم رعایت یک سری از نکات می باشد تا بتوانید نوری مناسب وکاربردی داشته باشید.

در ابتدا برای خرید هر اکسسوری سبک منزل، اتاق و فضای خود را در نظر داشته باشید و سبک آویز و لوستر مورد نظر را مشخص کنید.

آویز طرح گل برگ یکی از انتخاب های هوشمندانه برای هر فضایی خواهد بود.

این لوستر به دلیل رنگ بندی و طراحی زیبا و جذاب گزینه ای عالی برای آشپزخانه، اتاق ناهار خوری، فضا های بیرونی و اتاق خواب و حتی اگر پذیرایی خانه شما مدرن و یا اسپرت دیزاین شده مناسب خواهد بود.

بعد از انتخاب سبک لوستر و چراغ تزیینی خود باید به ابعاد و ارتفاع سقف فضا (پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب، راهرو و...) توجه کنید و ببینید این فضا نیازمند چه اندازه نور و روشنایی است.

میخواهید فضا را تا چه اندازه گرم تر و یا سرد تر نشان دهید یعنی از نور زرد استفاده میکنید یا سفید؟

لوستر فانتزی طرح گلبرگ بدیل طراحی و تعداد سر پیچ ها جلو نور مستقیم را نمیگیرد و انواع نور را به زیبایی در فضای شما منتشر خواهد کرد.

اگر در نشیمن یا پذیرایی از این لوستر استفاده میکنید پیشنهاد ما به شما تلفیق رنگ های لامپ سفید و زرد به یک اندازه است.

رنگ مناسب برای فضای اتاق خواب در صورتی که رنگ اتاق شما گرم تر و تیره تر است ازلامپ های زرد و سفید در حالی که نور نوری صدف دارند استفاده کنید ولی اگر اتاق خواب شما با رنگ های روشن تر و سرد تر دیزاین شده از لامپ های زرد استفاده کنید.(در کل بهتر است که اتاق خواب شما با لامپ های آفتابی و زرد تر بیشتر نور پردازی شود چرا که باعث خواب عمیق تر و بهتر میشود)

اگر از لوستر فانتزی طرح گلبرگ در آشپزخانه خود استفاده میکنید از لامپ های آفتابی استفاده کنید برای جذابیت بیشتر از رو میزی یاسی رنگ نیز استفادی کنید تا با طرح های آویز هارمونی داشته باشد.

لوستر طرح گلبرگ با طراحی جذاب به رنگ های سفید و یاسی از نظر دکوراتیو با فضا هایی که رنگ های شادتر و پر انرژی تر دارند و حتی خود رنگ سفید فضاهایی که پرده های رنگی دارند بسیار هارمونی دارد.

لوستر طرح گلبرگ برای مکان هایی مانند آرایشگاه های بانوان و همچنین مزون های لباس نیز بسیار کاربردی و جذاب خواهد بودو در این فضا ها از نور های سفید باید استفاده کرد.

مشخصات فنی

تعداد سرپیچ 6
نوع سقفی , لوستر
مناسب برای فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
سایر توضیحات این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
نظر خودتان را بنویسد

enamad