لوستر کلاسیک Yapraq

لوستر کلاسیک Yapraq

لوستر کلاسیک Yapraq جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها به قطر 32 سانتی متر و قابل سفارش در رنگ های آنتیک، سفید، مشکی و کروم(نقره ای) می باشد.

کد کالا: dco32_kyapraq
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴۸۰,۰۰۰ تومان

لوسترها از ارکان اصلی و اساسی نورپردازی داخلی می باشند. انتخاب مدل و سبک و اندازه لوستر شما نسبت به فضایی که میخواهید نورپردازی کنید بسیار حائز اهمیت است. خانه شما با در نظر گرفتن سلیقه ها و سبک های مختلف مشتریان لوسترها و اکسسری های نورپردازی بسیار متنوع و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار داده و شما میتوانید به راحتی لوستر مورد نظر خود را تنها با یک کلیک انتخاب کنید.

لوستر کلاسیک Yapraq با طراحی بسیار ظریف جذاب و منحصر به فرد مناسب برای تمامی منزل ها به خصوص خانه هایی با طراحی و دیزاین کلاسیک. به قطر 32 سانتی متر با قابلیت تنظیم فاصله از سقف، این لوستر زیبا با بدنه فلزی و یک عدد لامپ با حبابی و قابل سفارش در رنگ های: سفید، مشکی، کروم(نقره ای) و آنتیک می باشد. (رنگ های سفید و مشکی به روش کوره ای الکترواستاتیک رنگ شده اند که به هیچ عنوان تغییر رنگ و یا ریزش رنگ ندارند)

مشخصات

قطر
32سانتی متر
تعداد سرپیچ
1 عدد
جنس بدنه
فلز
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp