لوستر پنج شعله گرد

لوستر پنج شعله گرد

لوستر پنج شعله گرد و جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها باسرپیچ E27، با قابلیت تنظیم ارتفاع تا 75سانتی متر و عرض کلی 50سانتی متر با بدنه فلزی و شید پارچه ای به وزن 6/7کیلوگرم. قابل سفارش در رنگ های طلایی، مشکی، طوسی و طلایی مشکی می باشد.

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: AR202350S
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان

لوسترها از ارکان اصلی و اساسی نورپردازی داخلی می باشند. انتخاب مدل و سبک و اندازه لوستر شما نسبت به فضایی که میخواهید نورپردازی کنید بسیار حائز اهمیت است. خانه شما با در نظر گرفتن سلیقه ها و سبک های مختلف مشتریان لوسترها و اکسسری های نورپردازی بسیار متنوع و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار داده و شما میتوانید به راحتی لوستر مورد نظر خود را تنها با یک کلیک انتخاب کنید.

لوستر پنج شعله گرد و جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها باسرپیچ E27، با قابلیت تنظیم ارتفاع تا 75سانتی متر و عرض کلی 50سانتی متر با بدنه فلزی و شید پارچه ای به وزن 6/7کیلوگرم.

  1. طوسی
  2. طلایی 
  3. مشکی
  4. طلایی مشکی

می باشد.

لوستر

مشخصات

ارتفاع
75سانتی متر
عرض
50سانتی متر
وزن
6/7 کیلوگرم
قابلیت تنظیم ارتفاع
دارد
جنس شید
پارچه
تعداد سرپیچ
5 عدد E27
جنس بدنه
فلزی
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp