لوستر مدرن خوشه ای

لوستر مدرن خوشه ای

لوستر مدرن خوشه ای و جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها به رنگ مشکی با 19 گوی و سرپیچ E27، با قابلیت تنظیم ارتفاع تا 70سانتی متر و عرض 80سانتی متر با وزن 8 کیلوگرم در رنگ های مشکی و طلایی قابل سفارش می باشد.

کد کالا: AR81019
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶,۴۴۰,۰۰۰ تومان

لوسترها از ارکان اصلی و اساسی نورپردازی داخلی می باشند. انتخاب مدل و سبک و اندازه لوستر شما نسبت به فضایی که میخواهید نورپردازی کنید بسیار حائز اهمیت است. خانه شما با در نظر گرفتن سلیقه ها و سبک های مختلف مشتریان لوسترها و اکسسری های نورپردازی بسیار متنوع و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار داده و شما میتوانید به راحتی لوستر مورد نظر خود را تنها با یک کلیک انتخاب کنید.

لوستر مدرن خوشه ای و جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها به رنگ مشکی با گوی های کروم با سرپیچ E27، با  قابلیت تنظیم ارتفاع تا 70سانتی متر و عرض 80سانتی متر با وزن  8 کیلوگرم قابل سفارش در رنگ های :

  1. طلایی سفید
  2. مشکی سفید
  3. طلایی کروم
  4. مشکی کروم

مشخصات

طول
70سانتی متر
عرض
83سانتی متر
وزن
5/6کیلوگرم
قابلیت تنظیم ارتفاع
دارد
تعداد سرپیچ
19 عدد
جنس بدنه
فلزی
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp