آینه دیواری و استیکر

آینه دیواری دکوراتیو

آینه دیواری در خانه ویژگی‌های زیادی می‌تواند داشته باشد. آینه دیواری نور را منعکس می‌کند. فضاها را بزرگتر نشان می‌دهد و در کل، نمایش فضای  اتاق را دلپذیرتر نشان می‌دهد.

می‌توانید یک آینه دکوری را روبروی یک پنجره نصب کنید و نور اتاق را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. حیرت انگیز است که چگونه اضافه کردن یک آینه می‌تواند فضای شما را متحول کند و هرگونه معضل دکوراسیون داخلی را در یک لحظه حل و فصل کند.

آینه دیواری دکوراتیو

خرید آینه دیواری

قبل از نصب قاب آینه و یا خرید آینه دکوراتیو، تصویری که در آینه دکوری منعکس می‌شود را در نظر بگیرید. اغلب آینه تزیینی را بر اساس فضای خالی در دیوار آویزان می‌کنید، اما مهم است که درباره آنچه که در آینه منعکس می‌شود کمی تعلل کنید، هنگامی که در مقابل یک عنصر مهم دکوراسیون، نقاشی یا مبلمان قرار دارد، اهمیت بیشتری به آن می‌بخشد.

آینه دکوراتیو

 

استیکر دیواری

همه ما دوست داریم تغییراتی را در مکانی انجام دهیم که حداکثر وقت خود را در آن صرف می‌کنیم. این مکان می‌تواند خانه یا دفترکار باشد. این تغییرات نه تنها ظاهری جدید و تازه به مکان می‌بخشد بلکه باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشیم.

استیکر دیواری این روزها محبوبیت زیادی کسب کرده و هم هنرمندان و هم طراحان در حال معرفی تم‌های شخصی و رنگارنگ برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان هستند. دکوراسیون می‌تواند از مرزهای کوچک و دیوارهای کوچک تا نقاشی‌های دیواری پیچیده که کل دیوارها را پوشش می‌دهد، متفاوت باشد.

استیکرهای دکوراتیو شامل تصاویر، کلمات و طرح‌های دکوری زیبا هستند و مورد توجه سخت پسندان نیز قرار می‌گیرد.

ما در فروشگاه اینترنتی خانه شما مجموعه‌ای از لوازم دکوری، انواع آینه و استیکر دیواری را گردهم آورده‌ایم تا شما به راحتی بتوانید طرح‌های مختلف را مقایسه و خرید کنید و از دکوراسیون خانه خود لذت ببرید.

مقایسه کالاها
whatsapp