ظرف هفت سین سفالی شیک

ظرف هفت سین سفالی شیک

ظرف هفت سین سفالی شیک و جذاب و متفاوت شامل 10 تکه (به همراه شمعدان و آینه) که جلوه ای جذاب و بی نظیر به هفت سین خانه شما خواهد داد.
______
مشخصات فنی:
جنس : سفالی
تعداد : 10 تکه

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: SD01S
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۴,۲۰۰,۰۰۰ ریال

ظرف هفت سین سفالی شیک

ظرف هفت سین سفالی شیک و جذاب و متفاوت شامل 10 تکه (به همراه شمعدان و آینه) که جلوه ای جذاب و بی نظیر به هفت سین خانه شما خواهد داد.

هفت "سین" نوروزی آئین پارسی است. (نه چینی، هندی، عربی، روسی و ) 

گزینه‌های آن باید دارای پنج ویژگی باشد:

۱. نام آنها پارسی باشد.

۲. با واژه " سین" آغاز شوند.

۳. دارای ریشه گیاهی باشند.

۴. خوردنی باشند

۵. نام آنها از واژه‌های ترکیبی (مانند سبزی پلو، سیر ترشی و غیره) ساخته نشده باشند.

با توجه به نکات بالا : خوان هفت "سین" پارسی با سیب، سیر، سماک(سماق به عبارتی سماغ)، سرکه، سمنو، سبزی یا سبزه ("سبزی خوردنی"، چراکه سبز کردن میلیون ها تن گندم یا دیگر حبوبات و بیرون ریختن آن کمی دور از اندیشه مردمان ایران زمین است) چیده می‌شود.

پس می‌توان گفت:گذاردن سنبل، سکه و سماور که نه خوراکی هستند و نه پارسی، هیچ حقیقت هفت سینی ندارند. و نیز گزینه‌هایی چون؛ سوزن، سنجاق، ساعت و غیره

ماهی قرمز نیز که سمبل عید کشور چین و چینی‌هاست که به خوان هفت "سین" نوروزی ایرانی ها وارد شده است. غافل از اینکه در عید چینی ها ماهی قرمز را رها می‌کنند تا زندگی جریان یابد و لی ما ماهی قرمز را اسیر تنگ بلورین کرده و تا رسیدن مرگ آنها نگهداری می‌کنیم. در صورتیکه، در هفت "سین" پارسی انار به نشانه باروری و عشق و یا سیب سرخ درون ظرف آب پاک و زلال رها می‌شود تا عشق و باروری همچنان پاینده بماند.

با کمی اندیشه پیرامون آنچه گفته شد، خواهید دید که در بیست میلیون واژه‌های پارسی شما نمی‌توانید انتخاب هشتمی برای خوان هفت "سین"‌ نوروزی پیدا کنید، که دارای این پنج ویژگی باشد.

مشخصات

جنس
سفالی
سایر توضیحات
همرا هآینه و شمعدان
تعداد
10 تکه
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp