صندلی کنفرانسی مدل ۲۰۰۴

صندلی کنفرانسی مدل ۲۰۰۴

صندلی کنفرانسی مدل ۲۰۰۴ بسیار شیک مناسب برای سالن های انتظار مراکز درمانی، آموزشی، زیبایی، اداری، سالن های انتظار، سالن های همایشی و... روکش صندلی از جنس چرم مصنوعی درجه یک ترک در رنگ بندی های متنوع و زیبا...با ارتفاع 105 عرض 57 به وزن 22 کیلوگرم

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: C909
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۶,۳۶۰,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کنفرانسی مدل ۲۰۰۴ بسیار شیک مناسب برای سالن های انتظار مراکز درمانی، آموزشی، زیبایی، اداری، سالن های انتظار، سالن های همایشی و... با ارتفاع 105 عرض 57 عمق 72 ارتفاع کف تا نشیمن 46 ارتفاع دسته تا کف 65 سانتی متر با وزن 22 کیلوگرم. فریم کفی و پشتی صندلی از تخته 8 لایه یک تکه، فوم کف و پشت ازنوع سرد و تزریقی از جنس پلی یوریتان ( فلکسیبل ) دسته ها از لوله با مقطع نیم بیضی و ضخامت 5/1 میلیمتر با آبکاری نیکل کروم تزئینی به ضخامت 30 الی 35 میکرون و زیرسازی مس سیانوری. اسکلت فلزی پایه از لوله بیضی قطر 32mm فرم دار وخم شده با زیرسازی مس سیانوری و رویه آبکاری کروم نیکل تزئینی، روکش این صندلی زیبا از تلفیقی از پارچه و چرم مصنوعی درجه یک ترک با 20 رنگ متنوع...

فنر تنظیم پشتی با مفتول ۷ ایتالیایی ( آبکاری سمانتاسیون ) و جک صندلی ساخت کشور تایوان .

تنظیمان صندلی شامل:

  1. تنظیم ارتفاع صندلی
  2. تنظیم زاویه پشت
  3. تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن اپراتور

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
105سانتی متر
عرض
57سانتی متر
عمق
72سانتی متر
وزن
22کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
46سانتی متر
ارتفاع دسته صندلی
65سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp