صندلی کارمندی ماکان

صندلی کارمندی ماکان

صندلی کارمندی ماکان بسیار شیک مناسب برای کارشناسان و کارمندان و دانش آموزان و...با قابلیت تنظیم ارتفاع از 81 تا 91 سانتی متر و عرض 56 کف تا نشیمن44-54 سانتی متر و عمق 60 و تنظیم زاویه پشت به وزن 14 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: K915
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۵۳,۳۵۲,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کارمندی ماکان با ارتفاع 81 تا 91 سانتی متر و عرض 56 کف تا نشیمن 44-54 سانتی متر و عمق 60 و تنظیم زاویه پشت به وزن 14 کیلوگرم...

اسکلت این صندلی فلزی و از جنس لوله ای به قطر 32 میلیمتر با ضخامت 1/8 میلیمتر با فرم اختصاصی و پوشش رنگ پودر کوره ای الکترواستاتیک بوده،  فوم تشک صندلی ازجنس اسفنجی به ضخامت 12 میلیمتر  و پایه از مواد pp R60 درجه یک ساخته شده وکاور پایه ازجنسABSدرجه یک با آبکاری تزئینی.

چرخ صندلی از جنسP.P-R60که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی که مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد بوده و روکش آن از جنس H با رنگی متفاوت و مقاوم در برابر سایش  و دارای خاصیت ضربه گیری که باعث روان تر شدن و بی صدا بودن چرخ ها می شود.

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
91-81سانتی متر
عرض
56سانتی متر
عمق
60سانتی متر
وزن
14کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
44-54سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp