صندلی کارشناسی لاندا

صندلی کارشناسی لاندا

صندلی کارشناسی لاندا مناسب برای مدیران، کارشناسان و....با دسته و پایه فلزی با پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک و شاسی آلومینیومی واتصالات فلزی با پوشش گالوانیزه و قطعات پلاستیکی هوستافرم ضد سایش با ارتفاع 103 و عرض 65 با جک ارتفاع کف تا نشیمن 51 سانتی متر به وزن 24 کیلوگرم....

(اختیاری)

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: B901
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۶۵,۳۵۶,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی کارشناسی لاندا با ارتفاع کلی 103 و قابلیت تغییر ارتفاع تا 111 سانتی متر و عرض 65 سانتی متر و ارتفاع کف تا نشیمن 51 و قابل تغییر تا ارتفاع 59 سانتی متر به وزن 24 کیلوگرم ... 

کفی و پشتی صندلی از تخته لایی 2mm کرویندو اندونزی و قید ها از چوب راش و پایه از ورق به ضخامت 2 میلیمتر با آبکاری نیکل کروم تزئینی با زیرسازی مس به ضخامت 30 الی 35 میکرون، دسته ها از لوله نیم بیضی با مقطع  و ضخامت 5/1 میلیمتر با آبکاری نیکل کروم تزئینی به ضخامت 30 الی 35 میکرون و زیرسازی مس سیانوری... چرخ صندلی از جنسP.P-R60 که دارای قرقره­ای از جنس پلی آمید صنعتی (مقاوم در برابر وزن زیاد و سایش) که باعث ضربه گیری باشد و عملکرد روان و بی­صدای چرخ می­ شود.

تنظیمات صندلی شامل:

  1. تنظیم ارتفاع صندلی
  2. تنظیم زاویه کف و پشت
  3. تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن کاربر

 

مشخصات

ارتفاع
103-111
عرض
65
عمق
75
وزن
24کیلوگرم
ارتفاع کف تا نشیمن
51-59
ضمانت
3 ساله
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp