صندلی مدیریتی لاندو

صندلی مدیریتی لاندو

صندلی مدیریتی لاندو بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... فوم کف و پشت بصورت ورقی با دانسیته30Kgr / m3. با قابلیت تنظیم ارتفاع 125 تا 117 سانتی متر و عرض 66 کف تا نشیمن 51-59 سانتی متر و عمق 76 و تنظیم زاویه پشت به وزن 26/5 کیلوگرم...

(اختیاری)

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: M901
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۱۰,۶۰۰,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی مدیریتی لاندو بسیار شیک مناسب برای مدیران، معاونان و...فوم کف و پشت بصورت ورقی با دانسیته30Kgr / m3،  با قابلیت تنظیم ارتفاع 125 تا 117 سانتی متر و عرض 66 کف تا نشیمن 51-59 سانتی متر و عمق 76  و تنظیم زاویه پشت به وزن 26/5 کیلوگرم...

اسکلت صندلی از ورق 2/5mm با پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک و شاسی آلومینیومی واتصالات فلزی با پوشش گالوانیزه و قطعات پلاستیکی هوستافرم ضد سایش ساخته شده و پایه از ورق فلزی به ضخامت 2 میلیمتر با آبکاری نیکل کروم با زیرسازی مس به ضخامت 30 الی 35 میکرون می باشد همچنین دسته ها از لوله با مقطع  نیم بیضی و ضخامت 5/1 میلیمتر با آبکاری نیکل کروم تزئینی به ضخامت 30 الی 35 میکرون و زیرسازی مس سیانوری.

چرخ صندلی از جنسP.P-R60که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی که مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد بوده و روکش آن از جنس H با رنگی متفاوت و مقاوم در برابر سایش  و دارای خاصیت ضربه گیری که باعث روان تر شدن و بی صدا بودن چرخ ها می شود.

جک ساخت کشور تایوان. صندلی دارای ترمز پشتی همراه با فنر تنظیم پشتی با مفتول 8 ایتالیایی ( آبکاری سمانتاسیون ) 

 شامل:

  1. تنظیم ارتفاع صندلی
  2. تنظیم زاویه کف و پشت
  3. تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن اپراتور

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
125-113سانتی متر
عرض
66 سانتی متر
عمق
76 سانتی متر
وزن
26/5 کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
51-59 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp