صندلی مدیریتی سورنا

صندلی مدیریتی سورنا

صندلی مدیریتی سورنا بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... فریم کف و پشت صندلی از تخته یک تکه 8 لایی می باشد. با قابلیت تنظیم ارتفاع 121 تا 129 سانتی متر و عرض 65 عمق 65 و ارتفاع کف تا نشیمن 45-53 سانتی متر به وزن 22 کیلوگرم ...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: M907Z
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۹,۱۲۰,۰۰۰ تومان

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی مدیریتی سورنا بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... فریم کف و پشت صندلی از تخته یک تکه 8 لایی می باشد. با قابلیت تنظیم ارتفاع  121 تا 129 سانتی متر و عرض 65 عمق 65 و ارتفاع کف تا نشیمن 45-53 سانتی متر به وزن 22 کیلوگرم... و رویه صندلی ترکیبی از چرم و پارچه می باشد. درجه یک ترک یا پارچه مشبک خلیجی (سوزنی). فوم کف و پشت ازنوع سرد و تزریقی از جنس پلی یوریتان ( فلکسیبل ) با استفاده از بهترین مواد خارجی و درجه یک با فنریت مناسب و استاندارد و کیفیت عالی، زیرسری صندلی دارای مکانیزم داخلی با طرح اختصاصی و فوم تزریقی سرد می باشد.

فریم کفی و پشتی صندلی از تخته 8 لایه یک تکه، مکانیزم صندلی از ورق 2/5mm  با پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک و اتصالات با پوشش گالوانیزه و دارای ترمز نامحدود تنظیم زاویه می باشد.

خرطومی محافظ جک از جنس pp و چرخ صندلی از جنسP.P-R60 که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی که مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد بوده و روکش آن از جنس H با رنگی متفاوت و مقاوم در برابر سایش  و دارای خاصیت ضربه گیری که باعث روان تر شدن و بی صدا بودن چرخ ها می شود.

دارای جک بادی، صندلی دارای ترمز پشتی همراه با فنر تنظیم پشتی با مفتول 7 ایتالیایی ( آبکاری سمانتاسیون ) 

تنظیمات صندلی شامل:

  1. تنظیم ارتفاع صندلی
  2. تنظیم زاویه کف و پشت
  3. تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن اپراتور

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
121-129 سانتی متر
عرض
65 سانتی متر
عمق
65 سانتی متر
وزن
22 کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
45-53 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp