صندلی مدیریتی زیگما

صندلی مدیریتی زیگما

صندلی مدیریتی زیگما بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... فوم کف و پشت بصورت ورقی با دانسیته30Kgr / m3. با قابلیت تنظیم ارتفاع 115 تا 123 سانتی متر و عرض 62 عمق 72 کف تا نشیمن 50-58 وزن 22/5 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: M903
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت قبلی: ۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۲۵%
قیمت: ۱۱۰,۹۱۶,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی مدیریتی زیگما با روکش چرم مصنوعی درجه یک بسیار شیک مناسب برای مدیران، معاونان و...فوم کف و پشت بصورت ورقی با دانسیته30Kgr / m3،  با قابلیت تنظیم فوم کف و پشت بصورت ورقی با دانسیته30Kgr / m3. با قابلیت تنظیم ارتفاع 115 تا 123 سانتی متر و عرض 62 عمق 72 کف تا نشیمن 50-58 وزن 22/5 کیلوگرم...

افریم کفی و پشتی صندلی از تخته ۸ لایه یک تکه، مکانیزم صندلی از ورق 2/5mm  با پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک و اتصالات با پوشش گالوانیزه و دارای ترمز نامحدود تنظیم زاویه می باشد.

خرطومی محافظ جک از جنس pp و چرخ صندلی از جنسP.P-R60 که دارای قرقره ای از جنس پلی آمید صنعتی که مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد بوده و روکش آن از جنس H با رنگی متفاوت و مقاوم در برابر سایش  و دارای خاصیت ضربه گیری که باعث روان تر شدن و بی صدا بودن چرخ ها می شود.

جک ساخت کشور تایوان. صندلی دارای ترمز پشتی همراه با فنر تنظیم پشتی با مفتول 7 ایتالیایی ( آبکاری سمانتاسیون ) 

 شامل:

  1. تنظیم ارتفاع صندلی
  2. تنظیم زاویه کف و پشت
  3. تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن اپراتور

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
123-115 سانتی متر
عرض
62 سانتی متر
عمق
72 سانتی متر
وزن
22/5 کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
50-58 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp