صندلی مدیریتی دنیز

صندلی مدیریتی دنیز

صندلی مدیریتی دنیز بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و.. فوم کفی و پشتی از جنس فوم سرد پلی اورتان با ارتفاع 128 سانتی متر و عرض 63 کف تا نشیمن 48 سانتی متر و تنظیم زاویه پشت به وزن 29 کیلوگرم...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: M933
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱۱۸,۸۰۰,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی مدیریتی دنیز بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... فوم کف و پشت بصورت فوم سرد با دانسیته بالا. با ارتفاع  128 سانتی متر و عرض 63 کف تا نشیمن 48 سانتی متر و تنظیم زاویه پشت به وزن 29 کیلوگرم...

فریم داخلی از جنس لوله 20، دسته از جنس ABS با تودلی از جنس MDF با روکش چرم با رویه از جنس چرم مصنوعی درجه یک پایه پنج پر از جنس ورق با ضخامت 1/5 میلیمتر با پوشش دهی نیکل کروم و سرپره از جنس پلی پروپایلن قرقره چرخ از جنس پلی آمید با رویه PVC با عملکرد بی‌صدا مکانیزم سینکرون با قابلیت قفل در حالت دلخواه و تنظیم میزان نیروی فنر مطابق با وزن کاربر طراحی بر اساس اصول ارگونومی..

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
128 سانتی متر
عرض
63 سانتی متر
وزن
29 کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
48 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp