صندلی مدیریتی دلتا

صندلی مدیریتی دلتا

صندلی مدیریتی دلتا بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... کفی و پشتی از جنس فوم سرد تزریقی با رعایت اصول ارگونومی. با ارتفاع 109 سانتی متر و عرض 60 و ارتفاع کف تا نشیمن 47 سانتی متر به وزن 18 کیلوگرم ...

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: M908Z
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱۰۶,۷۰۴,۰۰۰ ریال

امروزه استفاده از وسایل کاربردی همچون صندلی ها مبل ها و کاناپه و غیره فقط به منظور راحتی و رفع نیاز نیست بلکه انتخاب آنها در درجه اول به دلیل سلامت جسم مورد توجه قرار میگیرد بخصوص صندلی های اداری که شما زمان بیشتری از آنها استفاده میکنید، برای خرید صندلی مناسب اداری به این موارد توجه کنید. در درجه اول برای خرید صندلی چه اداری چه غیر اداری به میز و فضایی که میخواهید از آن استفاده کنید دقت داشته باشید. در درجه دوم به فرم بدن خود دقت کنید به عنوان مثال اگر گودی کمر دارید از صندلی هایی که برجستگی در قسمت کمر دارند استفاده کنید. مورد بعدی سمت، مقام، رتبه، و زمانی که شما روی صندلی هستید می باشد به عنوان مثال از صندلی هایی که بافت آنها الیاف مصنوعی است در زمان کاری زیاد بهتر است از روکش های پارچه ای و یا چرم های ضد تعرق استفاده شود و بلعکس برای مدیرانی که فقط زمان های کوتاهی برای جلسات از صندلی استفاده میکنند و جلوه صندلی بسیار مورد توجه می باشد از صندلی های مدیریتی با روکش چرم استفاده کنید. (صندلی های مدیریتی عموما چرمی و در ابعاد  بزرگ تر می باشند.)

صندلی مدیریتی دلتا بسیار شیک مناسب برای مدیران و معاونین و... کفی و پشتی از جنس فوم سرد تزریقی با رعایت اصول ارگونومی. با ارتفاع 109 سانتی متر و عرض 60 و ارتفاع کف تا نشیمن 47 سانتی متر به وزن 18 کیلوگرم ... و رویه صندلی ترکیبی از چرم و پارچه می باشد.

پد دسته‌ها از جنس PU و پروفیل دسته از پروفیل اختصاصی با پوشش نیکل کروم. مکانیزم مدیریتی دو دسته با امکان تنظیم نیروی فنر مطابق با وزن کاربر و قفل مکانیزم در زوایای دلخواه و تنظیم ارتفاع.

جک 10 سانتی محصول کشور تایوان و پایه پنج فولادی از ورق با ضخامت 2 میلیمتر با پوشش آبکاری نیکل کروم، چرخ‌های اختصاصی از جنس پروپیلن و قرقره‌ها از جنس پلی آمید بدون ایجاد صدا در حرکت و مقاوم در برابر سایش...

 

(برای انتخاب رنگ ابتدا از روی عکس کالیته های رنگ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سپس کد رنگ مد نظر را که پایین هر رنگ نوشته شده، از داخل کادر انتخاب رنگ انتخاب کنید. اگر موفق به انتخاب رنگ نشدید میتوانید در قسمت چت آنلاین از همکاران ما بخواهید شما را راهنمایی کنند.)

مشخصات

ارتفاع
117 سانتی متر
عرض
60 سانتی متر
وزن
19 کیلوگرم
ضمانت
3ساله
ارتفاع کف تا نشیمن
47 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp