صندلی اپن ایلیا

صندلی اپن ایلیا

صندلی اپن ایلیا با پایه چوبی و رنگ نشیمن متنوع می باشد همچنین این محصول را با پایه فلزی جکدار آبکاری نیز میتوانید سفارش دهید

کد کالا: iliya
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

یکی از دغدغه های همیشگی برای دیزاین و انتخاب هر محیطی چه مسکونی چه اداری چه بیمارستانی انتخاب صحیح صندلی و مبلمان و میز است. با گذشت زمان صندلی ها و میز ها شروع به تغییر در جهت کاربری و فرم و فضای مورد استفاده کردند. امروزه صندلی و مبل ها همگی با ابعاد و طراحی هایی با سبک های مختلف تولید میشوند که این امر انتخاب را برای کاربران بسیار ساده تر کرده است. صندلی های بیتل هم جز این دسته از صندلی ها با کاربری و فرمی در قالب کاربری که دارند تولید می شوند. این صندلی ها مناسب برای انواع فضا ها آشپزخانه، پذیرایی، سالن های رستورانی و کافه ها و.... می باشند. 

صندلی اپن ایلیا دارای سه نوع پایه چوبی (ایلیا راد)، جکدار آبکاری کروم (ایلیا جکدار) و عنکبوتی (ایلیا بیتل) می باشد همچنین تنوع رنگ در قسمت نشیمن این صندلی اپن امکان انتخاب رنگ مورد نظر مشتری را متناسب با دکور فضای مورد استفاده فراهم نموده است. 

مشخصات

مناسب برای
میز بار و کانتر
سایر توضیحات
دارای یکسال گارانتی
نظر خودتان را بنویسد