سرویس پخت و پز 9 پارچه کاندید مدل اسکار Oscar Oscar

سرویس پخت و پز 9 پارچه کاندید مدل اسکار Oscar

سرویس پخت و پز 9 پارچه کاندید مدل اسکار Oscar شامل 3 عدد قابلمه به سایز 28،24،20 و تابه دو دسته سایز 28 و یک شیر جوش سایز 16 با یک سال ضمانت کالا

انتخاب رنگ:: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 1,150,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: سرویس پخت و پز 9 پارچه کاندید مدل اسکار Oscar

سرویس پخت و پز 9 پارچه کاندید مدل اسکار Oscar

محصولات گرانیتی بدلیل تنوع رنگی و مقاومت پوشش گرانیتی با نام تجاری گرانیتی و یا ماربل شناخته می شوند. پوشش نچسب یا تفلن تقویت شده و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و سایش به کار رفته در این تابه ها به صورت رنگی 4 یا 5 لایه بر روی سطح آلومینیوم پاشش می شوند. تنوع رنگی این محصول زیبایی بیشتری به آن بخشیده است و همچنین درزیر پوشش تفلن های پیشرفته آلومینیوم دایکست شده استفاده شده است که مقاوم دربرابر ضربه می باشد. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد. همچنین بدلیل نچسب بودن بالای این محصول موقع طبخ غذا نیازی به استفاده روغن و کره نمی باشد به همین دلیل غذای پخته شده دارای سلامت بیشتر و ارزش غذایی بالاتر می باشد. سرویس پخت و پز 9 پارچه کاندید مدل اسکار Oscar شامل  3 عدد قابلمه به سایز 28،24،20 و  تابه دو دسته سایز 28 و یک شیر جوش سایز 16 با یک سال ضمانت کالا میباشد که هر محصول دارای درب مخصوص به خود است. همچنین با خرید این محصول یک جفت دستگیره و یک عدد پیشبند به عنوان هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. علی رغم مشابهت فرایند تولید پوشش های گرانیت با پوشش های سرامیکی این نوع پوشش ( گرانیتی) دارای ویژگی نچسبی بالاتر و مقاومت دربرابر خش و گرمای بیشتر می باشند. 4لایه از این نوع پوشش بر روی سطح آلومینیوم دایکست شده پاشش می شوند. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد.

مشخصات فنی

تعداد پارچه 10 پارچه
جنس بدنه آلومینیوم دایکست
جنس رویه بایوگرانیت
گارانتی تعویض یکساله
وزن 12200 گرم
نظر خودتان را بنویسد